SIMIRádce

allisha

Profil

Vítám Vás na svých stránkách. Již čtvrtým rokem se zabývám korálkováním, je to můj velký koníček, ke kterému mě náhodou přivedla moje kamarádka, na výrobu používám pouze kvalitní korálky z mnoha druhů, bižuterní komponenty, které jsou nealergické, originál ocelové knoflíky 316L a nebo bižuterní knoflíky( barva staré stříbro, bronz) nealergické, ocelové přívěsky, bižuterní přívěsky, pevné nitě, které se netřepí a netrhají se a šperky tak zůstanou dokonale pevné a samozřejmě základ - pravou kůži, jak přírodní, tak barvenou, lesklou, barva je přírodní a je součástí kůže v posledních měsících jsem přidala i korálky z polodrahokamenů a přívěsky Swarovski aj. Dávám si velmi záležet, aby moje práce byla dobře odvedena a náramky byly precizně vytvořené, některé korálkování trvá až 6hod, proto prosím při objednání o schovívavost a pochopení, když wrap náramek nebude hnedSmile
  Náramky jsou ve světě velmi populární a nosí je celebrity, jako je Lady Gaga, Jennifer Lopez, Kate Hudson, Vanessa Hudgens aj. Náramky jsou překrásných barev, díky svým korálkům. Některé doslova září, každý kus je originál .... Pokud by jste chtěly vyrobit náramek jiné barvy, nebo budete-li mít jakýkoliv dotaz, kontaktujte mě zprávou. Náramky a ostatní šperky jsou dodávány v dárkovém balení.

Poštovné ZDARMA při objednání nad 2000kč.

Uložit

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)