SIMIRádce

ariana16

Profil

bez fotky

Milý návštěvníci a potencionální zákazníci,vítám vás vřele na svých stránkách jenž jsou věnovány převážně výrobě bižuterie s technikami všeho druhu,ale taky zde najdete háčkované výrobky všeho druhu od čepiček,čelenek,broží a dalších modních doplňků.

Pracovala jsem 4 let jako pracovník v lidové umělěcké tvorbě pod záštitou chráněné  umělecké dílny kde jsem se věnovala technikám malba na sklo,porcelán,hedvábí a textil,šití tašek a hraček pro děti,aranžování živých i suchých květin a dekorací do bytu.

V rámci své práce v chraněné umělěcké dílně jsem se setkala také s výrobou šperků různými technikami jenž se hodně brzy staly mou vášní!

Momentálně jsem maminkou v plném nasazení jenž se ve volných chvílích kterých je pomálu věnuje rozšiřování obzorů v oblasti kreativní tvorby a různých druhů výrvatných technik a jejich kombinování.Tvořeníčku všemožného druhu bez kterého by byl můj život o mnoho chudší a bez kterého prostě nemohu být!Rozpačitý

Z těchto důvodů se chystám svě stránky se svým zbožím rozšižovat a proto budu ráda když se budete v průběhu návštěv na těchto stránkách do mého obchůdku vracet.

Mnohokráte děkuji všem za návštěvu mých stránek,pohodové pokoukáníčko a nějéké to nakoupeníčko.Mrkající

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)