SIMIRádce

ateliercin

Profil

Ateliér Cín 2010

je malý, umělecký prostor v srdci Starého města Pražského, kde vznikají originální designové obrazy a mandaly na základě duchovních a ezoterických témat. Obrazy přichází buď jako samostatná tvorba autorky, nebo jako designový symbol pro konkrétního klienta, který si sám vybere barvy a téma obrazu.

Všechny obrazy spojuje záměr vytvořit pozitivní a podporující dílo. Nedílnou součástí obrazu je tedy i jeho název a téma, které by mělo k majiteli promouvat, mělo by ho zaujmout a vybízet k přemýšlení, snění a uskutečňování pozitivních, životních změn. S mandalou, nebo duchovním symbolem je možné osobně pracovat, ovšem záleží vždy na divákovi, jak je naladěn na tu kterou kvalitu, jež v životě hledá. Obrázky samy o sobě do života lidí zasáhnout nemohou, mohou svým majitelům ale připomínat, na co se chtěji v životě soustředit, co hledat a jak tvořit život podle vlastních představ. 

Ze všech originálních obrazů vznikají špičkové a kvalitní tiskové reprodukce, které jsou (pro zajištění pravosti) opatřeny slepotiskovým logem ateliéru.

Ať už Vás osloví barva, tvar, nebo název obrazu, určitě se o sobě něco dozvíte, když se seznámíte s jeho myšlenkou a obsahem. Nebojte se snít a přát si pro sebe dobré věci a vězte, že život je ve Vašich rukách. A pokud si chcete nějakou důležitou myšlenku, nebo sen, každý den připomenout a věřit v jeho splnění, podívejte se, zda by Vám k tomu nepomohla "ta správná" mandala.

Ta spávná je ta, která zaujme, osloví, chytí za srdce, ta která patří k Vašemu snu. Bývá jich i několik, přání a snů máme přeci také mnoho. smiley Každý obrázek, který "uhodí" do očí přináší nějakou informaci. Jen se zasnít, zadívat a zeptat se sebe, co se potřebuji o sobě právě teď dovědět.

Mnoho hezkých a poučných zážitků při pronikání do světa duše, barev a tvorby přeje

Marta Ženatá

Ateliér Cín 2010

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)