SIMIRádce

bijou

Profil

Vítám Vás ve svém obchůdku:o)

Už odnepaměti miluji jakékoli tvoření a nyní jako studentka umělecké školy v něm pokračuji dál, i když na něj nezbývá tolik času co dříve. A tak korálkuji, šiji a kreslím kdy se dá. Věřím, že se Vám v mém království bude líbit:-)

Pokud byste měli zájem o cokoli z prodaného zboží nebo jinou barevnou variantu, stačí napsat:-)

Ráda na přání dovyrobím k náušnicím náhrdelníky a opačně:-)

Pro alergiky vyměním za příplatek 25 Kč klasické afroháčky za stříbrné (Ag 925) a pro nepropíchnuté uši za 25 Kč za šroubovací klipsy (nastavitelné, šetrné, netlačí:o)

Osobní odběr možný v Nymburce, Kolíně nebo v Pardubicích.

Své šperky prodávám i jinde, proto se může stát, že prodaný šperk nestihnu stáhnout ze zdejší nabídky a nebude již dostupný. V takovém případě se omlouvám.

Péče o šperky

Šperky je nejlépe přechovávat v suchu a temnu (např. ve šperkovnici nebo krabičce), prodlouží se tak jejich životnost. Bižuterie nerada vodu ani jiné čisticí prostředky! Dá se jemně vyčistit např. vatou k cídění šperků.

Pokud na některém Vámi zakoupeném výrobku objevíte vadu, co nejdříve mne o tom informujte a vše společně vyřešíme. Při nákupu komponentů se snažím dbát na jejich co možná nejvyšší kvalitu, ale chyba se může vloudit vždy. Do 14 dnů od zakoupení je také možné zboží vrátit, v takovém případě ale kupující hradí náklady s tím spojené.

Děkuji za návštěvu!

Dodací podmínky

Zboží zasílám Českou poštou, většinou do 3-5 pracovních dnů od připsání platby, obyčejně v bublinkové obálce (23 Kč) - na Vaše vlastní nebezpečí, na přání doporučeně (38-45 Kč). Pokud si zvolíte jiný způsob, stačí mi o tom napsat. Do zahraničí zasílám doporučeně (90 Kč). Ne vždy mám všechny šperky předem zhotovené, prosto prosím respektujte dodací lhůtu. Děkuji!

TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)