SIMIRádce

dulinka

Profil

 Krásný dobrý den přeji všem návštěvníkům mého obchůdku s ručně pletenými výrobky nejen pro děti. Pletení jsem se začala věnovat jako malá holka, na tehdejším trhu, zhruba před 40 lety nikde nebyly svetry , které by se daly nosit a byly moderní. A tak jako Dalibora naučila nouze i mě, vzala jsem jehlice a začala vymýšlet , abych byla holka jak  lusk. 
Po letech, kdy se mi narodila vnučka a situace byla stejná, byly sice hezké věci, ale pro mladou rodinu drahé a hlavně v koupeném oblečení bylo 10 stejných dětí a v tom chumlu se nedaly rozeznat, které je to dítě vlastně Vaše. A tak mě moje nevěsta požádala o upletení svetříku, který by byl odlišný od všech ostatních, nakoupila moře vlny a babičko ukaž co umíš. A tak jsem začala plést nejprve na vnučku, potom pro její kamarády ...viděla jsem, že moje výtvory mají velký úspěch , což hodně potěší, nicméně po ztrátě zaměstnání a tím i financí najednou zjistíte, že také musíte jíst smiley. Zkusila jsem si založit na internetu blog, kde jsem zkusila pár svetříků vystavit a objednávky se jen hrnuly smiley, hlavně na zimu. Navíc jsem se rozhodla, že žádný svetřík či halenka se nemůže moc opakovat, takže od každého svetříku běhají po světě maximálně dva kousky stejné. Vždy se snažím dát do každého výrobku něco jiného něco nového, ať jsou to rukavice, čepičky, kombinézky, halenky , svetříky ...takže žádný výtvor není stejný. 
Musím přiznat, že jsem vždy potěšena, když i muži mě osloví, abych jim něco upletla, třeba i podle modelu, který si vyberou v zahraničí, ale finančně je pro ně nedostupný. 
Perlička na konec : takový pletený šátek k Jihlavskému kroji, který maminka nemohla nikde sehnat a oslovila mě, zda bych to dokázala, byl výzvou a časovým pressem, neboť jsem musela ten šátek o rozměrech 150x150 cm stihnout uplést a odeslat v šibeničním termínu, dívenka měla týden do vystoupení....pletla jsem snad i v noci, nakonec všechno dobře dopadlo a stihlo se to!!!smiley

TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)