SIMIRádce

elori by veronika

Profil

Ahoj,

vítejte na stránkách „Elori by Veronika“, jejichž prostřednictvím se s vámi ráda podělím o všechno, co se mé tvorby týká.

Název pro mé stránky - ELORI - jsem vybírala dlouho, ale nakonec se mi ho podařilo vytvořit promícháním písmen ze slov "periodic element", protože pracuji s úžasnými prvky, v podobě bismutu a stříbra.

"PROČ JSEM SI TOHLE ŘEMESLO VYBRALA? ASI PROTO, ŽE UŽ OD MALA RÁDA MALUJI A ZAJÍMÁM SE O HEZKÉ VĚCI. DNES SE TOMU ŘÍKÁ DESIGN."

Tvorbou šperků si plním svůj velký životní sen a touhu. Po studiu Umělecké školy si šperky získávaly stále intenzivněji mou pozornost. 

Nápady na ztvárnění šperků ke mně přicházejí samy, jen jich využívám a vkládám do jejich tvorby energii. Mám ráda chvíle, kdy šperky na ženách ožívají a zdůrazní tak jejich krásu a výjimečnost. Tvořím stejně jako žiji - s radostí a pro radost a doufám, že radost přinesou mé šperky i vám - ať už pohledem nebo koupí.

 

Všechny ženy plné života dozajista ocení propracovanost a krásu jednotlivých šperků. Jen při výběru oblečení k těmto šperkům by měl být brán zřetel na jejich výjimečnost a nenechat je v další změti barev „zaniknout“. U těchto šperků je právě doplňkem oblečení a v jeho jednoduchosti vynikne celá jejich krása. Pohled na ně nás nejen rozzáří teplem, ale přiměje nás se i romanticky zasnít a nechat se na chvíli unášet letní nostalgií.

 

Kovové komponenty používám z 90% ze stříbra 925/1000.

 

Přeji i vám tolik radosti a štěstí, které zažívám já při své tvorbě.

 

Veronika Kružíková

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)