SIMIRádce

hens

Profil

Naše tvoření je vlastně o tom, jak se potkaly 3 holky na malé vesnici a postupem času jedna o druhé zjistila, že si rozumí nejen po té lidské stránce ale i po stránce výtvarné, tvořivé. Bylo to pár ručně vyráběných dárků jedna druhé k narozeninám...

Jedna umí to a druhá zase tamto...

Začalo to jedním vánočním koštětem u silnice, které nám sem prostě starosta postavil asi pro ostudu. Řekly jsme si, že letos se teda na další koště koukat nebudeme a tak jsme se dohodly, že stromek si vybereme sami a ozdoby vyrobíme z čeho se dá.

A tak se i stalo a moc se nám to povedlo, to se musíme pochválit, protože originalita tomu nechyběla..

Nedá se říct, že by jsme se zrovna nudily. Mateřská není zrovna dovolená a dělat je taky stále co, ale takové to zapálení pro něco, co by vás bavilo a těšilo tu bylo. Probraly jsme šatníky a zjistily, že nám tam leží pár dobrých kousků do kterých stále hubneme a ne a ne se to podařit, tak proč tomu třeba nedodat šmrnc...a tak to vlastně vzniklo.

Modely, které tady uvidíte můžou být přešity z úplně nových kousků, ale převážně to jsou věci kupované z druhé ruky, přesto s velkou pečlivostí vybírané...Vítáme Vás v našem obchůdku a doufáme, že námi s láskou vyrobené věci Vám budou dělat radost.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)