SIMIRádce

jjgalerie

Profil

Ahoj,

jmenuji se Jiří Janulík a rád bych Vám napsal pár řádků k mé tvorbě .


Již od mládí se věnuji kresbě a o mnoho let později jsem začal malovat olejovými barvami. Dnes je to asi již pěkných 16 let, co se mi otevřely naplno cesty k umění ve všech směrech a mé nadšení je stále stejné jak na samotném začátku. Našel jsem si svůj vlastní osobitý styl, který vyplývá z mých pocitů, snů a životních zkušeností. Ještě před započetím
malby si vytvářím kreslené studie k obrazu, ze kterých při malbě vycházím, ale mnohdy se stane, že se nechám svést a v průběhu díla věci, nebo samotný děj měním. Každé mé dílo je autorský originál a i když se stane, že namaluji jeden motiv několikrát, nikdy nejde o stejnou kopii, jelikož spousty detailů na obraze změním. Tím mu vnuknu úplně jinou náladu a atmosféru.

 

Zároveň se aktivně věnuji malováním reprodukcí starých mistrů na zakázku, portrétů, nebo prostě jen tomu, co se komu líbí. Lákají mne nové věci a do každého obrazu se snažím vtisknout kousek své duše.

 

Mám za sebou desítky výstav u nás, na Slovensku, ale i jinde v Evropě. Taktéž jsou mé obrazy zastoupeny v soukromých sbírkách po celém světě.

 

Ať se Vám v mé galerii líbí !

 

TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)