SIMIRádce

kamenyprozdravi.cz

Profil

Jak to vše začalo ...

Krásný dobrý den všem lidem dobré vůle,

vítáme vás v našem kouzelném obchůdku a jsme rádi, že se naše a vaše životní cesty setkaly právě u "našich" kamínků.

Na úvod mi dovolte povědět Vám krátký příběh:

Byla jednou jedna malá culíkatá holčička, která každý víkend a všechny prázdniny trávila v malé vesničce pod Ještědem. Milovala zvířátka, přírodu a vše kolem ní. Se svým nejlepším kamarádem celé dny běhali venku, lezli po kamenech, běhali v lesích a pozorovali tu nádhernou přírodu kolem sebe. Jak už to bývá, úplně náhodou narazili na malé kulaté kamínky, které měly takovou zvláštní barvu a ty z nich, které byly prasklé, uvnitř skrývaly droboučké třpytivé krystalky nepopsatelných barev. Holčička se poprvé zamilovala. Od té doby každou volnou chvilku trávila v kopcích Jizerských hor a Ještědu a hledala další a další třpytivé poklady. Když trošku povyrostla a naučila se pořádně číst, koupili jí rodiče veliký atlas drahých kamenů. Ve svých pokladech pak objevovala ametysty, acháty, křišťály a mnoho dalších druhů drahých kamenů. V té době si slíbila, že až jednou bude velká, chce mít obchod, ve kterém bude prodávat právě tyto přírodní skvosty. Výsledek tohoto snu právě vidíte zde :o) ...

V tuto chvíli dodáváme naše úžasné výrobky do 8 zemí světa, proto bude někdy trvat déle než sem vložíme další naše jedinečné skvosty. 

Kamínky nabízíme pro radost a protože chceme i do Vašich domovů a srdcí přinést jejich magickou a nádhernou energii. Naleznete u nás drahé kameny, minerály, výrobky z drahých kamenů, přívěsky, náramky i doplňkový sortiment. Nabízíme ručně navlékané, zcela unikátní náramky z kombinací dvou a více minerálů, doplněné o kouzelné postříbřené, případně platinové přívěsky, které zesílí pozitivní působení kamenů.

V našem obchodě naleznete veliký výběr šperků z drahých kamenů - náušnice, náramky, náhrdelníky, prsteny, šperky z pravého stříbra a v neposlední řadě širokou škálu ručně vyráběných orgonitů. 

 

Předtím, než vámi vybrané kamínky odešleme k vám, všechny je důkladně očistíme od negativnívh energií a nabijeme pozitivními. Ke kamenům se chováme s láskou a úctou, výroba každého šperku je pro nás obřadem naplněným magií a čistou energií. 

 

Výroba orgonitů probíhá vždy při poslechu meditační hudby a působení energie Reiky nebo Ra-sheeby. 

Na vaše přání můžeme do kamene impregnovat vaše osobní přání.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit. Rádi vám pomůžeme s výběrem, případně vyrobíme ten pravý šperk přímo pro vás na míru.

 

Přejeme vám všem mnoho pozitivní energie, lásky a duševního bohatství ve vašem životě.

s úctou vaše Kameny pro zdraví.

 

Karolína bez orgonitu má auru léčitele sama o sobě – klíčové nejen při výrobě všech orgonitů.  

Tomáš bez orognitu                      

 

 Po krátké meditaci s orgonitem se aura pozvedla na léčitele také.  

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)