SIMIRádce

kredum

Profil

Dobrý den, jmenujeme se Hana a Hynek Kalistovi a pod společným nickem "KREDUM" nabízíme různé rukodělné výrobky. Nově jsme také založili firmu KREDUM CZ s.r.o. (kreativní dům). S administrativou a evidencí zakázek jsme spojili síli s Ing. Ivo Černochem.

Zde vystavené produkty jsou jen drobným výborem z naší nabídky.


Hlavním společným rysem je ruční výroba bez šablon a přesných strojů, která dává šperkům i jiným výrobkům osobité kouzlo nepravidelnosti. Naleznete u nás spony do vlasů, malované oděvy, kované šperky, snubní prsteny, luxusní šperky z oceli damasteel a mnoho jiných radostí.

Balení výrobků: 

Veškeré výrobky balíme tak, aby byly co nejvíce chráněny při přepravě.U šperků je vždy v ceně dárková papírová škatulka (jsou různé podle typu šperku). Pro rozměrnější balíčky využíváme papírové škatule a to většinou recyklované.

Jak je třeba se o kované věcičky starat:

Zboží je vyrobeno z různých druhů ocelí. Pokud je u výrobku napsáno ocel černá a uhlíková, tak tyto výrobky mohou podléhat korozi. Každý výrobek je proto za horka patinován včelím voskem, kterýmu dodá krásně lesklou a černou barvu (nečerní). Pokud jej ovšem necháte někdedéle ve vlhkosti, tak zrezne. To není žádná katastrofa, stačí vzít jemný smirek a rez odstranit. Po té lehce otřít stolním olejem a nebo nalakovat lakem na kov. Taktéž je dobré čas od času kované věci otřít mastným ubrouskem. Častým nošením se šperky krásně ohladí a budou čím dál víc příjemné na dotyk a získají ještě hezčí patinu.

Pokud jsou vyrobeny z nerezu nebo nerezového damašku (damasteel), tak jsou bezúdržbové. 

K damasteel šperkům je doživotní servis zdarma. 

Detaily k výběru a návrhu šperků z oceli damasteel naleznete v blogu (http://www.simira.cz/kredum/blog/70-pomocnik-pri-vyberu-sperku-z-oceli-damasteel).

U dřevěných výrobků je způsob povrchové úpravy uveden ukaždého jednotlivě.

Závěrem chceme napsat, že koupí našeho výrobku podporujete projekt Diecézní charity Hradec Králové - Adopce na dálku. Od července 2008 jsme adoptovali Indickou dívku Sandru.

 

Nákupní řád

Veškeré objednávky pořízené v internetového obchodu www.SIMIRA.cz/KREDUM jsou závazné. Potvrzením objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil s našimi obchodními, dodacími a platebními podmínkami i reklamačním řádem a že s nimi  souhlasí. Potvrzená objednávka je také návrhem Kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká okamžikem převzetí zboží. Dokud kupující neuhradí plnou kupní cenu, jezboží stále majetkem prodávajícího.

Po objednání prostřednictvím webového formuláře obchodu, vám bude zaslán e-mailem potvrzující přijetí objednávky. O odeslání objednávky budete informování e-mailem.

 

Vrácení zboží

Kupující má při koupi přes internet právo odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží bez udání důvodů. Právo odstoupení zaniká tehdy, pokud je zboží vyrobeno či upraveno, dle přání zakauníka (§53 8c občanského zákoníka).Rozhodne - li se zboží vrátit, musí jej nepoškozené, kompletní (včetně záručního listu, návodu atd.) a s originálním dokladem o koupi poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Zboží odesílejte doporučenou pojištěnou zásilkou. Následněje kupujícímu vrácena kupní cena a cena poštovného i balného. Zboží nezasílejte dobírkou, nebude akceptována.

 

Správnost údajů

Vyhrazujeme si měnit texty a fotografie jednotlivých nabídek. Upozorňujeme, že může dojít k barevným nepřesnostem v závislosti nastavení monitoru, na kterém zboží prohlížíte. Taktéž drobné velikostní nuance jsou dány ryze ruční výrobou.

 

Zrušení objednávky

Prodávající je oprávněn objednávku odmítnout. Důvodem může být výrazné navýšení ceny materiálu, nedostupnost zboží a jiné nepředvídatelné faktory. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude o tomto neprodleně informovat kupujícího. Kupující má právo objednávku zrušit zasláníme-mailu. Pokud byla při uzavření kupní smlouvy (viz výše) uhrazena záloha, tak se tato záloha využije pro pokrytí nákladů dodavatele - záloha nebude vrácena.

 

Dodací podmínky

Veškeré zboží objednané v internetovém obchodě se snažíme doručit v co nejkratším termínu od doručení objednávky. Dostupnost zboží je vždy uvedena u výrobku. O odeslání zboží Vás budeme informovat e-mailem. U zboží které je vyráběné nazakázku, je uveden přibližný termín dodávky- dodací lhůty semohou lišit.

 

Platební podmínky

Veškeré ceny jsou koncové a jsou platné k okamžiku objednání zboží. K objednávce je přiložen daňový doklad, ve kterém jeuvedeno veškeré kupované zboží. Dodavatel je plátcem DPH. Ceny jsou smluvní a jsou uvedeny v CZK včetně DPH.

 

Možnosti platby

Bankovním převodem v ČR - po potvrzení Vaší objednávky se Vám nabídne číslo účtu a variabilní symbol pro platbu.

Bankovním převodem na Slovensku - po potvrzení Vaší objednávky se Vám nabídne číslo účtu a variabilní symbol pro platbu.

Bankovním převodem v rámci EU - po potvrzení  Vaší objednávky se Vám nabídne číslo účtu a variabilní symbolem, BIC a SWIFT kód. 

PAYPAL - pro rychlou platbu a platby ze zahraničí, je možné využít systém PAYPAL. Po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme e-mail informace k provedení platby.

 

Způsob dodání

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty.

Pokud dojde k poškození zásilky, sepište na poště protokol o poškození. Za škodu odpovídá pošta. Zásilky jsou pojištěny v odpovídající ceně.

 

Reklamační řád

Když se na zboží objeví vady, tak je kupující musí uplatnitu prodávajícího bez zbytečného odkladu. Záruka se nevztahuje na opotřebení obvyklým užíváním. Délka záruky je stanovena na24 měsíců. U  některých výrobků je prodloužena. Záruční doba začíná běžet od převzetí zboží kupujícím. Reklamace se vyřizuje nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodnou na delší lhůtě.

Označení výroků

Všechny damasteel výrobky jsou od 10.11.2011 označovány výrobní značkou (iniciály HK), která slouží pro jasnou identifikaci našich výrobků. Její velikost je 0,8mm. 

Šperky u kterých jsou použity stříbrné komponenty, případně zlaté a stříbrné ozdoby, jsou označovány puncem dle nařízení puncovního zákona.

Drahé kameny

Diamanty - Pokud je ve šperku osazen diamant, je samozřejmou součástí certifikát pravosti diamantu. Na osazení diamantu se vztahuje záruka na vypadnutí kamene pouze v případě, že poškozený šperk zašlete společně s uvolněným kamenem, fakturou a jeho certifikátem zpět. Reklamace nebude uznána, pokud dojde k destrukci či ztrátě kamene, nebo pokud byl šperk neúměrně mechanicky namáhán.

Ostatní drahé kameny- Ostatní drahé kameny jsou popsány a osazeny, dle popisu uvedeného u zboží.  

Ochrana osobních dat

Veškeré nakládání s osobními údaji se řídí zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vyplněním závazné objednávky v internetovém obchodě prodávajícího dává kupující provozovateli internetového obchodu svůj souhlas ke shromažďování a archivaci osobních údajů o kupujícím a jeho nákupech. Osobní údaje získané provozováním internetového obchodu nejsou a nebudou prodávány, pronajímány ani jinak sdíleny s jinými subjekty. Veškeré osobní údaje slouží výlučně pro interní potřeby prodávajícího a jsou považovány za přísně důvěrné.Požadované uvedení Vaší e-mailové adresy nebo telefonního čísla slouží pro potvrzení objednávky, popřípadě ověření nejasností v objednaném zboží. Kupující má právo kdykoliv písemně požádat o výmaz osobních údajů z naší databáze.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)