SIMIRádce

kudllinka

Profil


aneb parádu od RaduVítejte, koukejte, kochejte, vybírejte. Vše zde se nacházející je pro Vás, určeno pro Vaše potěšení a Vaši radost.
Najdete zde věci rozmanité a ještě rozmanitější. Trochu extravagantní, trochu netradiční, věci menší i velké (zvláště náušnice).

Něco málo o mě

Mé jméno je Radka Bystřická (to abyste věděli s kým máte tu čest) a již nějakou dobu se výrobě bižuterie věnuji. Tvorba šperků je pro mě relaxace, ale také práce, do každého kousku dávám to nejlepší ze svého umu a estetického cítění (na Vás je pak posoudit, jestli nějaké mám :) ). Jsem srdcem matematik a technik a preciznost těchto oborů se odráží také v mém přístupu k tvorbě a výrobě. Každý kousek je můj malý objev a já Vás zvu, abyste je objevili také.

Šperky na přání a úpravy

Případné úpravy nebo výroba na přání je možná. Pokud se Vám líbí co dělám a jak to dělám, nebo chcete jinou barvu, nebo chcete něco podobného, ale ne přímo to co je v nabídce, nebo kombinaci dvou a více výrobků, nebo pokud máte vlastní nápad a nemáte nástroje a materiál na realizaci, neváhejte se na mě obrátit!
U náušnic mohu vyměnit základní háček za háček z chirurgické oceli (počítejte +10Kč na pár) nebo ze stříbra (potom počítejte za navýšení o 35Kč). Pokud mají náušnice v nabídce napsáno, že je afroháček ve stříbrné barvě, jedná se pouze o postříbřený nikoliv celostříbrný. Budete-li chtít vyměnit základní afroháček za jiný, například měděný za platinový, tak je to možné samozřejmě bez příplatku. O jakékoliv výměně mě informujte do zprávy k objednávce a určitě se domluvíme.

Balení zboží

Všechny náušnice nyní vkládám do šperkařských krabiček v červení barvě vykládané červeným sametem. Krabička je poměrně pevná a vejdou se tam i ty největší kousky. Cena krabičky je započítána do poštovného.

TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)