SIMIRádce

la petien

Profil

 Ahoj, 

 

říkám si La Petien a maluji mandaly. Jsou to magické kruhové obrazce, které na Vás pozitivně působí, nabijí Vás energií a léčí. Ráda bych Vám ukázala cestu, která mě k mandalám přivedla.

Před pěti lety mi zemřela velmi blízká osoba. Tato smutná událost mě silně zasáhla a já jsem hledala cestu ven z nelehké situace. Jednoho dne jsem se náhodou dostala na hodinu jógy, kde jsem se seznámila s lektorkou ezoteriky. Ta mi pomohla objevit úplně nový pohled na svět. A mandaly byly jednou ze součástí tohoto nového vnímání.

Asi by se slušelo povědět Vám o mandale více. Mandala je barevný kulatý obrazec pravidelných tvarů, obsahující uspořádané geometrické symboly. To vše dohromady utváří harmonický celek nabitý nejrůznějšími druhy energie. Léčí, uklidňuje nebo nabíjí a dokáže pozitivně ovlivnit naší mysl. Vytvořila jsem si svojí vlastní mandalu, která se ukázala jako vhodný dárek pro mé blízké a nejen ty. Časem se okruh zájemců o mé mandaly začal zvětšovat a já jsem mohla pozorovat, jak působí a pomáhají. Stále se je snažím zdokonalovat.

Právě jsem Vám popsala příběh, jak jsem přišla k mandalám, jak si vytvořila svojí vlastní a jak vznikl nápad vytvářet osobní mandaly, tedy mandaly šité na míru té které osobě. A jak můžete získat i Vy právě tu svoji? Buď si intuitivně vyberete mandalu z mé nabídky a nebo mi zadáte kritéria pro vytvoření Vaší vlastní. Zajímá mně oblast ve Vašem životě, kterou chcete změnit nebo vylepšit. Na základě toho vyberu správnou čakru, s níž daná oblast souvisí, a následně přiřadím vhodné barvy a další doplňky.

 

La Petien

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)