SIMIRádce

made in tamani

Profil

 Made in Ťamani

Je mnoho způsobů jak si vylepšit den a jedním z nich i je, vzít si na sebe triko Made in Ťamani.

Made in ťamani není jen „ vtipné tričko“ nebo  „tričko s vtipným potiskem“ apod. Jde přímo o zaměření  se na napodobení čínské produkce, v re-designu již existujících log, jen v mnohem lepší kvalitě a tak natrhnout Čínskému impériu to co si myslíte Nevinný.

Klade se  vysoký důraz na kvalitu zpracování, trička, motivu, potisku a na konci i na zabalení pro extrémní řidiče České pošty aby naši zákazníci dostali tričko v pořádku a nezničené.

Veškeré designy a nápady tisků jsou naší tvorbou. Bohužel nedokážeme  zamezit výrobou nekvalitní kopie, která se tváří jako naše výroba. Hlavní známka rozdílu je, že trička tiskneme - nenažehlujeme folie. A cena pokud je jiná nebo jiné město odeslání než vepsáno zde na Fleru, je další vodítko určení nekvalitní kopie.

Na potisk triček se používá vodou ředitelná barva, která je velice známá mezi tiskaři jako TOP odolná barva s barevnou stálostí během používání a praní. Navíc je použita speciální barva, kterou si do ČR dovážíme sámi, pro její dokonalé vlastnosti a ještě navíc prochází potisk povrchovou úpravou s cílem matného a hladkého povrchu. Vše se provádí Sítotiskovou technologií na ta nejkvalitnější trička, se kterými jsme se dostali do styku.

Vše s dobrým úmyslem se Vám snažíme dodat a vyrobit v Made in Ťamani.Made in Ťamani se nesnaží vyrábět masově svá trička, ale spíše jde o formu zábavy nebo koníčku.  Naší odměnou bude spokojeni majitelé našich triček a to, že uvidíme naší práci i na někom jiném než na nás :o).Za Yourshirts Ťaman.


smileysmiley

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)