SIMIRádce

magicjewel

Profil

UPOZORNĚNÍ od 29.5. - 15.6.2015 budou veškeré objednávky vyřízeny po tomto datu - DOVOLENÁ děkuji za pochopení

Každý šperk je autorským originálem a je vyhotoven pouze v jednom provedení i když je to třeba náhrdelník z drahokamů jichž mám více na skladě....pokud ze stejného materiálu dělám další - je vždy jinak poskládán, nebo doplněn jinými druhy drahokamů - prostě nikdy se neopakují:-)

Šperky jsou vyráběny hlavně ze stříbra ale i ze zlata, převážně s přírodními kameny v "Atelieru Živora". Jsou vyráběny ruční zlatnickou technologií, jsou řádně opuncované příslušnou ryzostí a opatřené výrobní značkou a státním puncem - www.puncovniurad.cz/cz/znacky.aspx

Komponenty nepoužívám, kromě náušnicových háčků a řetízků jejichž výroba je manuálně velmi náročná a tudíž by se v celkové ceně dost prodražila - na přání "100% ruční práce" však vyrobit umíme :-) Další komponenty jenž používám jsou všechny části zlaceného stříbra s ryzostí: Ag 925/1000 a Au 585/1000

Zboží je nabízeno ještě na jiných stránkách - při případném prodeji zde vystaveného zboží jinde, bude prodaný kousek stažen z nabídky. Pokud se zrovna trefíte do momentu kdy byste zboží chtěli zakoupit a my ho již prodali jinde (což se však málokdy stane-prodej sledujeme a snažíme se včas aktualizovat), nezoufejte:-) v případě vašeho zájmu Vám nabídneme výrobu zboží podobného. To se projeví na době dodání neb se bude vyrábět-dodáme Vám ho v rozmezí 2-4týdny. Záleží jak jsem vytížena:-)

NOVĚ jsem pro Vás připravila od ledna 2015 tvořivé kurzy, kde si můžete vyrobit drahokamovou asambláž = mandala do okna, drahokamové obrazy, amulet nebo sadu run tak jak ji chcete :-) Radost a harmonii najdete v kurzech "sametové malování" a "mandala-barevná terapie" a kreslení zvířat nebo PASTELKY - kurzy se konají v Praze - těším se na VásUsmívající se

Děkuji Vám, že jste se dočetli až sem. Máte-li jakékoliv dotazy - ozvěte se, ráda Vám vše zodpovím.
Po delší pauze jsem se dostala k doplnění zboží - mějte se mnou trpělivost - snažím se co mi čas dovolí dodat vše co jsem doposud nestihla. Kurzy, šperky, drahokamové dekorace atd. (psáno 12.1.2015)

Informace pro zákazníky ze Slovenska - mám účet u FIO banky. Převod v eurech je tedy bez poplatků.

-----------------------------------------------------------------------------------------
Zboží zasílám jako cenné psaní, a je vždy zabaleno v krabičce nebo etui do bublinkové obálky + do speciální obálky pro ceninu. Zásilka je doporučená a pojištěná v patřičné výši. Je možné po dohodě zboží vyzvednout osobně v Praze.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)