SIMIRádce

meridian

Profil

Vítám Vás ve svém obchůdku

 

Dobrý den,

     vítám vás ve svém dřevem vonícím obchůdku. Ráda tvořím, jen tak, pro radost, věci užitečné i pro potěchu oka. 

     Zaměřuji se především na dřevěné polotovary, čajové krabice, šperkovnice, poličky, zásobníky, kapesníkovníky a další. Kromě toho vyrábím také mýdla s aroma pravých arabských olejů, dekoruji svíčky a látkové sáčky s doma nasušenými bylikami. Většina nabízených krabic jsou čajové a proto je ponechávám uvnitř přírodní, pokud by však někdo chtěl dodekorovat i uvnitř, dle přání lze dozdobit. 

     Často upravuji své výrobky do tzv. postaršené podoby, aby připomínaly staré časy našich babiček. Ta moje se narodila v roce 1909, vyrůstala jsem na stejných pohádkových knížkách jako ona, čítávala mi z nich, měla doma krásnou starou kredenc z přelomu století, nábytek z dvacátých let a spoustu těch neužitečných milých věciček, které čas obrousil doopravdy, a které s sebou, bohužel, odnesl do zapomnění. Mám ráda vintage věci a nepřezdobený styl shabby chic.

     Většinu motivů neopakuji, některé jsou tvořeny formou decoupage, nebo transferu, některé motivy si ale sama upravuji na počítači a tisknu na laserové tiskárně. Proto je též možné zaslat mi požadovanou fotografii a s tímto motivem vyrobit příšlušný předmět. 

     Dalším mým koníčkem jsou parfémy běžně dostupných značek i těch niche, především ale zvířata, která mám moc ráda. Jsem vášnivý kočkař, máme tři bytové kocourky, Mrňouska, Matýska a Bobeška. ♥

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)