SIMIRádce

merlin irene

Profil

NO V I N K Y / A K C E :  Při každé návštěvě se nově podává čerstvá virtuální káva s úsměvem jako pozornost podniku / není od Vávry :) /

DÁREK K NÁKUPU  nad 399,-  Kč / bez poštovného / malé náušniceK nákupu nad 899,-  / bez poštovného / náušnice + poštovné zdarma

AUTORSKÝ NÁVRH VLASTNÍ - sama tvořím kresbou, malbou, grafikou ap. Motivy zásadně "nehledám"po internetu. Máte tak záruku, že šperk ode mne neporušuje ničí autorská práva.

MALÉ SÉRIE zaručují, že budete originální a nestane se tak, že si Vaše kamarádka koupí jinde stejné zboží, vyráběné po tisících.

VAŠE OBJEDNANÉ ZBOŽÍ vytvářím ve většině případů, ale vždy v identické podobě, až po úhradě. Jde o všeobecně, hlavně k přírodě, šetrnější metodu, než je výroba na sklad. O své právo vrátit zboží do 14 dnů bez udání důvodu ale v žádném případě nepřicházíte.

POKUD HLEDÁTE ŠPERK s konkrétním motivem, textem, číslicí, svou kresbou, fotografií ap., napište mi ... Jako grafička a fotografka se znalostí profi úprav fotografií, Vám ráda vyjdu vstříc.

MATERIÁL - zdravotně nezávadný materiál, neobsahující škodlivé látky /popis dodavatele materiálu /nebo materiál s povrchovými úpravami, které zdravotní nezávadnost zaručují. Alergikům doporučuji nerezovou ocel.

1/ NEREZOVÁ OCEL - Stainless Steel,  obecné ozn. chirurgická ocel = druhy austenitinických nerezových ocelí, ze kterých se vyrábějí chirurgické nástroje a používají se také ve šperkařství = především jakosti 304 a 316L, si zachovávají velmi dlouho svou krásu a lesk a jsou oblíbené pro své vlastnosti :  Šperky z nerezové oceli jsou zdravotně nezávadné, zachovávají si velmi dlouho svou krásu a lesk a jsou velmi oblíbené pro své vlastnosti při běžném používání a prostředí :

- antialergické - nevyvolávají alergii na nikl díky speciální úpravě, typické pro nerezovou ocel, která zabraňuje uvolňování niklových solí

- neoxidují, nečernají, nešpiní

- velmi odolné proti odření či jinému poškození

- lesklé a barevně stálé

- netvoří se skvrny

2/zušlechtěný obecný kov - různé povrchové úpravy - galvanizace

3/ další materiály - minerály atd. dle aktuální nabídky

OBJEDNÁVKY potvrzuji v co možná nejkratším termínu, vyjímkou může být víkend a svátky, kdy nemusím být v dosahu internetu a jsem na "útěku před civilizací". Děkuji za pochopení.

DOBA ODESLÁNÍ ZBOŽÍ je zpravidla do 2-4 pracovních dnů, následujících po dni potvrzení přijetí platby u objednávky. U početně velkých zakázek může dojít k prodloužení. Děkuji za pochopení.

POŠTOVNÉ DO EU je základní, může být upřesněno dle váhy celk. nákupu. Platba přes PayPal.

POŠTOVNÉ MIMO EU podle hmotnosti a země bude určeno jednotlivě.

DOPRAVA - zboží odesílám v bublinkové obálce nebo krabičce, pečlivě zabalené jako doporučenou zásilku prostřednictvím České pošty.

O MĚ - jsem štír, vystudovala jsem uměleckou školu a v podstatě celý život se věnuji hledání "nového", pro které nezapomínám na "staré" lásky ... fotím, tvořím, hraji si s grafikou, ilustrací, smaltem a vlastně se vším, co mi přijde jako dobrý nápad ...

Kam směřuji ? K tomu, že budu jednou bydlet pod kokosem s věčným sluncem nad hlavou a nekonečným oceánem před sebou ...

Kdo jsem ? Hravá, smutná, veselá, prázdná, plná, neklidná z nicnedělání, klidná z nicnedělání ...

Kdy jsem nejštastnější ? Vždycky ... Kdy jsem nejsmutnější ? Vždycky ... Kdy má život smysl ? Vždycky ... Kam jdu ? Pod kokos.

JSEM V PODSTATĚ ŠŤASTNÁ BYTOST ...

Mé mandaly a jantry, které tvořím nejraději, začaly vznikat před několika lety po pobytu v Malém Tibetu - Dharamsale, kde jsem také měla možnost s tibetskými mnichy tvořit mandalu z barevného písku. Dodnes jsem mandala janter vytvořila několik set v různých provedeních a materiálech a stále mne fascinuje proces jejich zrození a nevyčerpatelná harmonická síla, energie a léčivé schopnosti ...

OBCHODNÍ PODMÍNKY

KUPNÍ SMLOUVA

1/ Kupující svou objednávkou souhlasí s uvedenými obchodními podmínkami. 
2/ Kupní smlouva mezi kupujícím a prodávajícím platí od přijetí objednávky prodejcem. 
3/ Nakupující je o přijetí objednávky/platby/odeslání zboží informován vnitřní poštou nebo na e-mail, 
uvedený při nákupu. 

4/ Zboží vytvářím / až na vyjímky / v identické podobě po úhradě, jde o všeobecně, hlavně k přírodě šetrnější metodu, než je výroba na sklad. 

PLATBA A DODACÍ PODMÍNKY

1/ Úhrada objednávky předem na účet prodávajícího by měla být zaevidována do 7 dnů. Pro ty, kdo nemají 
bankovní účet, je možná platba na účet prodejce poštovní poukázkou. Do poznámky k platebnímu příkazu uveďte prosím jméno serveru, kde nakupujete, z důvodu rychlejšího přiřazení platby k vaší objednávce. Dobírka není možná. 
2/ Kupujícímu je vystavena elektronická faktura, která je ke stažení u objednávky současně s odesláním zboží. 
3/ Prodávající odesílá zboží nejpozději v souladu s dobou k odeslání uvedenou u zboží, běžně do 4 pracovních dnů, následujících po dni zaevidování platby na účtu prodávajícího. V období před vánoci se může tato doba prodloužit cca o 1-3 dny.
4/ Zboží je odesíláno doporučeně Českou poštou, pečlivě zabalené. Obaly zboží ani doprava na poštu nejsou účtovány. Česká pošta doručuje zásilku zpravidla do 1-2 dnů.

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

1/ Kupující může do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit bez udání důvodu a zboží prodejci v této lhůtě vrátit. 
2/ Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy v případě, kdy bylo zboží vyrobeno na zakázku nebo na přání upraveno. 
3/ Kupující je povinen před vrácením zboží prodejce písemně informovat a to vnitřní poštou pod objednávkou. 
4/ Zboží musí být vráceno kompletní, nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a v kompletním, nepoškozeném původním obalu zboží - obal zboží nebyl účtován v objednávce viz Platba a dodací podmínky odst. 5. , / neplatí pro poštovní obálky /, vč. všech příloh, bezpečně zabalené, aby se zamezilo případnému poškození při přepravě. 
5/ Prodejce má právo nedostatečně zabalenou či při přepravě poškozenou zásilku od přepravce nepřevzít. 
6/ Zboží při vrácení není možné zasílat dobírkou. Poštovné hradí kupující.
7/ Po doručení kompletní a nepoškozené původní zásilky zpět prodejci, bude nakupujícímu vrácena cena zboží do 7 dnů.

REKLAMACE

1/ K objednávce je kupujícímu vystavena elektronická faktura, která slouží i jako doklad pro případ reklamace. 
2/ Záruka na zboží se nevztahuje na zboží opotřebené používáním či poškozené nevhodným nebo nešetrným zacházením.
3/ Délka záruky se řídí aktuálně platnými předpisy / zákony pro Českou republiku / popř. EU.

Pro mimosoudní řešení případných sporů se spotřebitel může obrátit na Českou obchodní inspekci www.coi.cz. 

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1.3. 2016

DOPORUČENÁ PÉČE O ŠPERKY

Šperky si při vhodném zacházení uchovají svou krásu po dlouhou dobu. Odkládejte je na noc. Zvýšíte tím jejich životnost a dopřejete klid svému tělu. Odkládejte šperky také při domácích pracích, úklidu, sportu a dalších činnostech, kdy jsou šperky mechanicky zatěžovány a může dojít k jejich poškození, přijít do styku s chemickými látkami / včetně kosmetických nebo úklidových prostředků / nebo s vysokými teplotami.

Se šperky se nekoupeme ani nesprchujeme a nenecháváme je ve vlhkém prostředí např. koupelně, koupání v moři nebo v lázních nevyjímaje. Dlouhodobé vystavení prudkému slunci může také být důvodem jejich vzhledu.

Vhodné je uchovávat je na jednom místě, ideálně odděleně ve šperkovnici.

U lidí s agresivním potem nebo v případě lidí nemocných může dojít ke změně 
vzhledu i narušení povrchu šperků jak díky nemoci, tak i vlivem užívaných léků.

Děkuji za Vaši návštěvu a přeji Vám jen dobré dny. Irena

 Druhá členka tvůrčího týmu Šíla posílá pusu :)

TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)