SIMIRádce

mustache

Profil

 

 

Tak já nevím,

                     táhla jsem se 380km za svým budoucím(doufám že si mně někdy vezme) mužem...ponechala jsem napospas osudu svou dospělou dceru a životem nepoučitelného otce,dvě kočky a dva psy(nebojte mají se dobře jen je nekomanduju).Opustila jsem zaměstnání které jsem velmi milovala, kolegy a přátele kteří byli..vlastně stále jsou úžasní (ale chodte s nimi každý pátek na kafe nebo na pivo).Po prvotním nadšení nastala ledová sprcha v podobě toho že jsem se ocitla v kraji sice překrásném...plném čerstvého vzduchu..na rozdíl od severu čech je sever moravy ráj na plíce...(ale ne na ty mé..ty jsou pravidelně zásobeny alespoň jednou cigaretou denně). Plna nadšení ,svírajíce v rukou Živnostenvké oprávnění na devatero řemesel ,vyzbrojena neutuchajícím elánem jsem se vrhla do podnikání..otevřela svou malou dílnu s obchůdkem a začala se ohánět,hlavně šít...........A kam jsem to dopracovala ??...přímo do...háje,nemůžu spát,neznám pátky a svátky,jsem utahaná,stejská se mi po všem co jsem si dopřávala když jsem byla zaměstnanec.............

 Mám takové přání..nebo prosbu...napište mi každý kdo se u mne zastaví ...nemusíte mne chválit--vím že co dělám se každému nehodí nebo nelíbí....napište co máte rády a rádi....co scháníte..po čem nejvíce pokukujete,..

                     .At když každý den nakouknu do tohoto obchůdku nemám pocit že jsem absolutně zbytečná stárnoucí ženská

                 

                                                                                                                                      Dádynka

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)