SIMIRádce

myrosenka

Profil

Způsob dopravy:  Zasílám po obdržení platby na účet doporučeně - Českou poštou

 Posílám vždy co možná nejrychleji, ale jelikož nemám možnost denně se dopravovat na poštu, balíčky odesílám do 2 až 3-ti pracovních dnů od připsání platby na účet.

Současné nákupy z obou mých profilů sloučím. MOŽNOST OSOBNÍHO PŘEVZETÍ NA MÉ ADRESE Ve Ždáru nad Sázavou.

Obchodní podmínky

 

  Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodejce „myrosenka“ Podmínky blíže vymezují a upřesňují    práva a povinnosti  prodávajícího (provozovatele profilu „myrosenka“) a kupujícího.

 • Smlouva je uzavřena ihned v okamžiku vytvoření objednávky.

  * Kupující má právo od smlouvy "do 14-ti dnů" od převzetí zboží odstoupit, je-li bez známek užívání nebo opotřebování. Zboži nesoucí jakékoli známky použití nelze vrátit zpět. (Pokud vrácený virobek ponese známky použití, například silný zápach nebo vyprání, tento odešlu zpět nakupující.)  Zboží musí být odesláno bez zbytečného odkladu v zákonem stanovené lhůtě (§ 1831), ode dne oznámení odstoupení od smlouvy. Náklady za případné zaslání zboží zpět ponese kupující.

  * Prodávající má právo objednávku odmítnout.  PRÁVO NA VRÁCENÍ ZANIKÁ, BYLO-LI ZBOŽÍ UPRAVENO NEBO VYROBENO NA PŘÁNÍ KUPUJÍCÍHO (§ 1837 písm. d, občanského zákoníku)

   Při zasílání zboží je určující datum odeslání (na vlastní náklady bez nároku na poštovné). Neposílatm dobírkou. Podmínkou je, aby kupující zaslal oznámení o odstoupení od smlouvy. Zboží odeslané bez předchozího oznámení nebude převzato.

  * Lhůta na vrácení peněz za zboží je ze zákona 14 dnů od převzetí vráceného zboží

   Podmínky pro oprávněný požadavek vrácení zboží a následnému vrácení kupní ceny:

  * VÝROBEK NESMÍ BÝT POUŽITÝ

  * VÝROBEK NESMÍ BÝT PRANÝ

  * VÝROBEK MUSÍ BÝT NEPOŠKOZENÝ

  * VÝROBEK MUSÍ BÝT KOMPLETNÍ

  Pokud nebude vrácené zboží splňovat všechny tyto požadavky, není možné kupní cenu v plném rozsahu nárokovat. Při vrácení použitéhozboží bude stržena částka, která odpovídá opotřebení.

   

  Záruční lhůta:

  * Dvouletou záruku si nelze u textilních výrobků vykládat tak, že výrobek musí vydržet dva roky. V novele Občanského zákoníku je jednoznačné vyjádření v § 619, odstavec 2, které konstatuje, že záruka se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním.

  Za rozpor s kupní smlouvou nebo za vadu textilního zboží nelze považovat a reklamaci nelze uplatit v případě, že:

  *změna vlastností textilního zboží vznikla v důsledku opotřebení či nesprávného používání, skladování, nesprávného zásahu či mechanického poškození

  *změna vlastností textilního zboží vznikla v důsledku neprovádění nutné údržby nebo v důsledku nesprávného provedení údržby

  *reklamace se týká vady, pro kterou byla sjednána nižší cena

  *jde-li o textilní zboží použité a vada odpovídá míře používání nebo opotřebení, které mělo textilní zboží při převzetí kupujícím

  *textilní zboží již je zcela opotřebováno v rámci své užitné hodnotyZáruka se nevztahuje na nadměrné opotřebování zboží v důsledku jeho nesprávného používání uživatelem (mechanické poškození, chybné praní, používání nesprávných čistidel apod.). Zároveň se nevztahuje na běžné opotřebení zboží odpovídající charakteru zboží a době jeho užívání ( jako jsou zipy, tkaničky, stahovací gumy, suché zipy,spony,ozdobné prvky apod.). Záruka se nevztahuje na poškození nebo opotřebování zboží z důvodu nesprávného užívání, ošetřování nebo výběru nesprávné velikosti.

 

Přidej se
k Simiře na

 • Google plus
 • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


 • Ušetřete čas při nákupu
 • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
 • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
 • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
 • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
 • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)