SIMIRádce

napadyzpytliku

Profil

Malé povídání o mně, pytlících a srdcích

 Milí zákazníci,

jmenuji se Iva a vítám vás ve svém obchůdku.

Kreativní sady Nápady z pytlíku nesou podtitul "kreativní sady se srdcem". Proč to? Jednak proto, že srdce je našito na samotných pytlíčcích. Srdce je však symbolem i toho, že nad zrodem každé nové tvořivé sady dlouho dumám, pečlivě vybírám, zkouším (sama i s dětmi), inovuju... K tvorbě mých pytlíčků nepřistupuju jen jako k byznysu. Spolu s materiálem do nich vkládám i lásku, kterou k vyrábění a tvoření, ve svém srdci od dětství chovám.

Srdce tu však symbolizuje i duši, kterou hotové výrobky z pytlíkových nápadů do sebe vdechnou. Materiál k tvorbě vám předkládám v jeho pokud možno surové podobě. Žádné hotové hotové výseky dílů, šablony, předtištěné čáry,... vše poslepovat a máte krásných figurek kolik chcete.  Nenene! Vše si pěkně vystříháte, vyberete, barevně nakombinujete sami! Výrobky z mých sad možná nebudou (z našeho dospěláckého pohledu) tak dokonalé, dají však dětem možnost pohrát si s barvami a tvary, nechat plynout vlastní fantazii. Co na tom, že kulaté věci můžou být kapku přišišatělé a to, co má být modré bude třeba puntíkaté! Pro dětské oči to budou ty nejkrásnější originály na světě!

Materiál jednotlivých kompomentů je nejčastěji dřevo, vlna, přírodniny, karton, filc, látky, knoflíky, provázky,.... Materiál spíše tradiční než moderní. Sady se od sebe svým obsahem i ušitím velmi často liší - především co se týče barevného provedení komponentů a i látek samotných pytlíků. Dělám to tak záměrně - každý výrobek se tak může stát jedinečným. Pokud však toužíte po nějakých konkrétních barvičkách, nebojte se mi své přání svěřit.

Pytlíky jsou ušity z kvalitních látek (většinou se jedná o pevné textilie používané v čalounictví, na šití závěsů, polštářů apod.). Aplikaci našitého srdíčka dle potřeby vyztužuji. Švy jsou pevné, začištěné. Pytlík tak může dětem ještě hodně dlouho posloužit  na uložení různých pokladů, výtvarných potřeb, sladkostí, sponek, autíček, korálků, apod.

Zboží zasílám prostřednictvím České pošty, a (pokud se nedomluvíme jinak), tak do tří pracovních dnů od připsání platby. Osobní předání v Jihlavě možné.

Pro čtenáře snad dodám ještě historku, jak mě to vůbed napadlo: V červnu tohoto roku (r. 2014) jsem dělala státnice. Když jsem potřebovala vypnout mysl přetíženou odbornými vědomostmi, tvořila jsem - se svými dvěma holčičkami a často i dětmi od sousedů jsme vyráběly různá zvířátka, postavičky, ozdůbky... A když jsem potřebovala zrelaxovat mysl ještě víc, tak jsem po nocích hledala inspirace pro tvorbu a vymýšlela jsem, co dalšího si vyrobíme příště. Nápady z pytlíku jsou způsob, jak mohu tyto pěkné věci sdílet i s dalšími dětmi, rodiči, prarodiči..., kteří čas na to, aby přemýšleli po nocích nad tím, co se dá vyrobit třeba z kolíků na prádlo, zkrátka nemají.

Věřím, že stejně jako zrod každého nového Nápadu z pytlíku mě naplní potěšením, tak stejnou měrou vnese tato tvorba radost i do srdíček vašich malých šikulů.

 

Vaše Iva

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)