SIMIRádce

not just mom

Profil

To, že nějaká ta dávka kreativity se ve mě asi přece jen skrývá, jsem pochopila v době, kdy se mi (kupodivu úspěšně) podařilo probruslit studiem dvou vysokých škol současně. Zároveň jsem intenzivně vedla kurzy angličtiny, pracovala v advokátní kanceláři a v duchu se viděla (přinejmenším!) v soudcovském taláru...

...a pak to přišlo!

Narodila se mi (jak jinak než úžasná) holčička a můj svět se otočil. Ne o sto stupňů, ale nejmíň o dvě stě. Ocitla jsem se na jiné planetě, která mě neustále překvapovala. Že vložky do podprsenky se neprodávají v obchodech pro dospělé, Nutrilon nejsou prášky na bolest hlavy a velikost 62 opravdu není určena pro nadměrně vzrostlé jedince, jsem objevila poměrně záhy. Zjistit, že výrobci doplňků pro děti (a tím pádem i rodiče) trpí zřejmě fixní ideou, že když jsou všechny mimina podobně velký, můžou i stejně vypadat, mi trvalo poněkud delší dobu...

...a přišlo to zas!

V době, kdy jsem čekala až se náš chlapeček uráčí opustit své útulné 3 plus 1 v mém břiše, jsem sháněla tašku ke kočárku.Kdykoli mě nějaká zaujala, mohla jsem si být téměř stoprocentně jistá, že její cena se bude blížit hodnotě mého kočárku (pravda, mírně zdevastovaného, ale i tak!)

Nedalo se nic dělat. Místo předražené "originální" kočárotašky sériové výroby jsem si pořídila šicí stroj a vytvořila zavazadlo přesně dle svých představ. Nikdy bych tomu nevěřila, ale jakmile jsem se šitím jednou začala, nedalo se přestat.

A protože moje holčička se ve svých pěti letech konečně rozhodla, že je na čase přestat být chlapečkem a vzala na milost i jiné barvy než modrou, vrhla jsem se na tvorbu oblečení pro holčičky, které jsou sice baletky a princezny, ale zároveň potřebují i tak trochu "nerůžový" šmrnc;)

Věřím, že správný dvouletý kluk může vlastnit kravatu, která není nudná.

Všechny mé výtvory vznikají dle vlastních návrhů a střihů, z nejkvalitnějších zahraničkních materiálů a švy jsou začištěny na profesionálním stroji.

Bankovní účet mám u FIO banky, takže převod ze Slovenska je bez poplatků.

Vystavené výtvory jsou všechny skladem (a připravené k odeslání), kupujete přesně to, co vidíte na fotografiích!

Zboží zasílám pečlivě zabalené nejpozději druhý den po přijetí platby Českou poštou, proto počítejte s o něco delší dodací lhůtou.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)