SIMIRádce

svatebnipodvazek

Profil

 Když mě na jaře roku 2013 pozvala kamarádka Míša na svojí rozlučku se svobodou, aniž bych cokoliv tušila, vznikla první malá historie stránky Svatebnípodvazek, která v první chvíli nebyla nápadem, ale nutností...

Společně s partou kamarádek jsme se rozhodly Míše na rozlučkovém večírku věnovat podvazek pro nevěstu. A přišel problém! Po prozkoumání internetových stránek jsem objevila jeden jediný podvazek, nebo spíš polyesterové cosi velkoryse nabízené ve třech barvách a tím nabídka skončila. Tehdy přišel nápad vyrobit vlastní, originální a s láskou vyrobený dárek pro naší kamarádku. 
Výsledek, který jsme jí věnovaly, předčil mé očekávání hned v několika směrech. V první řadě potěšil budoucí nevěstu a následně na svatbě vzbudil veliký zájem při "dražbě" nevěstina podvazku a také mezi svatebčany. Ještě ten den jsem dostala čtyři poptávky na výrobu dalších podvazků. 

Svatební podvazky jsem potom začala vyrábět do zásoby a doma shromažďovala různé ozdobičky a originální krajky...

Dnes bych Vás chtěla přivítat na svých stránkách, na kterých nabízím nejenom svatební doplněk, ale zároveň i dárek, který je originálem vyráběným se vší pečlivostí a s nápadem. Protože si myslím, že Velký den každé nevěsty by měl být dotažený k dokonalosti v každém detailu.
Věnováním svatebního podvazku darujete kousek jedinečnosti a krásné vzpomínky, která bude trvat navždy.

V naší nabídce najdete výběr podvazků, z nichž každý je šitý ručně a je tak naprostým originálem. Nepodporujeme sériovou výrobu a každému výrobku tak věnujeme kousek času, vlastního srdce a nápadu.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)