SIMIRádce

veldeva

Profil

VítejteUsmívající se

V současnosti hlavně háčkuji, je to má relaxace, terapie, ale i příležitost jak na RD prokázat svou zálibu v ručních pracech.

Výrobky zasílám pečlivě zabalené, návod na údržbu, skladování  je součástí každé mé zásilky. 

Nebojte si napsat např. i o výrobu již prodaných kusů.

 

OBCHODNÍ  PODMÍNKY  prodejce Veldeva

I. ČÁST VŠEOBECNÁ   

Veškeré prodeje se řídí platnými zákony České republiky (resp. Obchodním zákoníkem nebo Občanským zákoníkem).

 Ze zákona máte při nákupu na dálku právo vrátit zboží bez udání důvodu do čtrnácti dnů od vašeho nákupu (resp. od potvrzení objednávky nakupujícím, kdy dochází k uzavření kupní smlouvy). Prodejce má po doručení vráceného zboží (přiložte, prosím, průvodní dopis) povinnost zaslat zpět celou kupní cenu plus náklady, které jste hradili za cestu zboží od prodejce k vám (poštovné).

    U zboží vyrobeného na zakázku (zboží upraveného podle přání nakupujícího nebo pro jeho osobu) má nakupující právo do 14 dnů od uzavření odstoupit od smlouvy a to pouze v případě, že po dohodě obou stran nezačal prodávající pracovat na realizaci objednávky. V případě obdržení zboží na zakázku nelze zboží vracet bez udání důvodu. Takové zboží může nakupující pouze reklamovat, nesplňuje-li domluvené parametry nebo vykazuje-li jiné vady.

   Ve věci reklamace vždy kontaktujte prodejce pomocí vnitřní pošty. Náklady na vyřízení reklamace hradí v případě oprávněné reklamace prodejce. Reklamace zboží  se řídí platnými zákony České republiky.
   Pro zrušení objednávky, nejlépe ještě před úhradou zboží, zašlete prodejci zboží zprávu vnitřní poštou. Prodejce pak pomocí funkce "Žádost o zrušení objednávky" objednávku zruší. O zrušení objednávky vám přijde vyrozumění na váš e-mail. Objednávku zboží na zakázku (upraveného na přání prodávajícího nebo vyráběného speciálně pro něj) lze rušit po dohodě obou stran.

 

II. ČÁST PRAKTICKÁ

Pokud zákazník-nakupující požádá o rezervaci volného zboží, je mu vyhověno, doba rezervace maximálně 14 kalendářních dnů, poté pokud rezervující zboží v této lhůtě nenakoupí, bude zboží uvolněno zpět do prodeje.

Pokud zákazník neuhradí do 14 kalendářních dnů objednané zboží, je objednávka stornována. Tento termín lze prodloužit poznámkou k objednávce nebo do vnitřní pošty, uvést důvod prodlení platby. Přičemž zákazník bere na vědomí že při objednání sezonního např. vánočního zboží ho může díky vlastnímu  prodlení obdržet po sezóně.

Prodejce si vyhrazuje lhůtu pro ruční potvrzení objednávky: nové objednávky budou ručně potvrzovány nejpozději další pracovní den následující po dni vytvoření objednávky zákazníkem.

Termín dodání- termínem dodání je den odeslání zásilky přepravci  a je tak myšlen počet pracovních dnů od připsání platby na bankovní účet prodejce. Připsání platby je evidováno v objednávce symbolem "Částka přijata". Nejčastěji odesílám do 2 pracovních dnů po připsání částky na bankovní účet.

Prodejce si dovoluje vyhradit termín pro odpověď na zprávu poslanou vnitřní poštou. Dotazy budou zodpovídány nejpozději další pracovní den následující po dni doručení dotazu do elektronické pošty prodejce. Prodejce si vyhrazuje právo nereagovat na dotazy a zprávy reklamní, hromadně rozesílané, vulgární, nedůstojné nebo takové které nesouvisí se zaměřením webových stránek.

Prodejce si dovoluje nastavit Dočasné uzavření obchodu, skyrytí zboží  nebo podobný režim omezující funkce eshopu. Na předem určenou dobu bude tak např. znemožněn prodej zboží a služeb, a dotazy  pošty budou vyřízeny následující pracovní den po skončení uzavření obchodu. 

U každého výrobku je uváděn rozměr nebo průměr, u průměru je to vždy průměr maximální - tedy průměr největší ( např. u vloček od nejdelšího cípu k nejdelšímu cípu přes středovou část). Pokud máte pochybnosti neváhejte se mi ozvat, výrobek lze uháčkovat např. i ze silnější nebo slabší příze a průměr tak změnit podle vašich požadavků.

Kupující souhlasí s tím, že veškeré členění zboží např. dle velikosti, počtu nebo druhu, sezónnosti apod. je názorem prodávajícího a nemusí se shodovat s názorem nebo záměrem použití zboží nakupujícím. Např. vánoční motivy (vločky) jsou děleny dle průměru cca 5 cm na menší (pod 5 cm) a na větší (nad 5 cm). Vánoční sady jednodruhové obsahují vždy jeden druh motivu v jedné nebo více barvách, vánoční sady vícedruhové obsahují více druhů motivů tvarově odlišných v jedné nebo více barvách. U háčkovaných deček je kritériem velikosti průměr cca 15 cm, pod tuto hodnotu považuji dečky za menší a nad tuto hodnotu za větší.

Kupující bere na vědomí, že název zboží, výrobku nebo služby vyjadřuje názor prodávajícího a nemusí se vždy shodovat s názorem kupujícího nebo způsobem použití zakoupeného zboží. Např. u pojmů vločka, hvězdička, vánoční motiv se názory značně liší v tom co je vločka nebo hvězdička. Proto je dobré, aby zákazník v případě dalších požadavků na zboží vždy uváděl přesný název uvedený u zboží. Předejdeme tím nepříjemnostem a zbytečným dohadům.

 

III. ÚDRŽBA ZBOŽÍ

Způsob údržby je doporučený, vychází z praktické zkušenosti prodávajícího a dále i z údajů na etiketě používaného materiálu (nejčastěji přízí). Korálky nebo našívací ozdoby se mohou praním v pračce odírat, a proto výrobky s nimi doporučuji prát raději ručně.

Ke každému u mne zakoupenému výrobku přikládám do zásilky  doporučený návod na údržbu. Obecně doporučuji jemné ruční samostatné praní (do 40 stupňů) a sušit rozložené, dečky, minidečky dle potřeby naškrobit, vypnout.

S údržbou u mne zakoupených, větších deček ráda pomohu - viz info u jednotlivých položek. Pokud  máte obavy z údržby, obraťe se, po čase užívání dečky, na mne. Za cenu poštovného vám dečku  znovu vyperu, naškrobím, vypnu  a pošlu.

Údržba mých květů a aplikací je podle toho pro jaký účel je použijete.

Při našití doporučuji raději samostatné jemné ruční praní a sušit rozložené. V pračce prát šetrným krátkým programem do 40 st v síťce nebo po rubu. Pračka může poškodit korálky nebo našívací ozdoby (odírá se jejich povrch).

Pokud chcete květ nebo aplikaci jako dekoraci (třeba přichycené zavíracím špendlíkem na závěsech), pak doporučuji pouze jemné samostatné ruční praní do 40 stupnů, jemně vyždímat, a pak sušit rozložené případně vytvarovat špendlíky, rukou do požadovaného tvaru. Sušení lze urychlit fénem.

V případě speciálního požadavku na naškrobení (hodně, málo, nebo třeba vůbec..) je dobré to sdělit do poznámky k objednávce.  Toto platí pro dečky, minidečky, vločky a vánoční motivy. Květy, aplikace netužím, jsou z pevné příze, ale pokud je chcete natužit, sdělte to prosím k objednávce. Předejdeme tím nepříjemnostem.

Údržba a skladování vánočních motivků -vločky, hvězdičky,  dodávám silně natužené a vypnuté . Doporučuji po ukončení sezony motivky skladovat na kartonu nebo tvrdé podložce a zajistit potravinovou průsvitnou folii, tak aby se nepohnuly. Vydrží tak hodně sezon a nic se jim nestane, dnešní škroby jsou velmi kvalitní.

Pro obnovu nebo údržbu vánočních motivů je dobré je trochu znovu naškrobit, nemusíte je vypínat, protože vypnuté už jsou, stačí přiškrobit nebo ponořit celý motiv do škrobu, narovnat, dle potřeby zajistit a nechat uschnout. Pro čerevené nebo barevné  vločky je dobré použít škrob Alba efekt, který rozjasňuje barvy a nedělá bílé skrvny. Takto naškrobené motivy jsou určeny k dekoraci a nedávejte je na hraní malým dětem, olizování může způsobit zdravotní problémy a je pak nutno vyhledat lékaře.

 

IV. BALENÍ A ODESÍLÁNÍ ZBOŽÍ

Balení zboží - zpravidla na kartonu zajištěné stahovací nebo bublinkovou folií, také používám zipové, celofánové a podobné sáčky. Dále plastové obálky, malé zasílací krabičky apod. V případě speciálního požadavku na zabalení, např. dárkově, to prosím sdělte poznámkou k objednávce, vyhovím. 

Způsob zabalení závisí na druhu a velikosti zboží nebo objednávky. Posílám většinou jako listovní zásilku Českou poštou, pečlivé zabalení zaručuje že i při několikadenním ležení na poště se zboží nic nestane. Můžete i pak skladovat zabalené třeba na dně skříně...

Odesílání zboží - zboží balím a odesílám po obdržení platby na můj bankovní účet. Termín odeslání se může lišit podle druhu zboží. V případě zhotovení zboží na zakázku je termín odeslání stanoven individuálně. Zboží skladem odesílám nejčastěji do 2 pracovních dnů po připsání platby. 

Bankovní účet zřízen u Fio Banky.

Na Slovensko ani do zahraničí zboží neposílám.

Tyto obchodní podmínky prodejce Veldeva  s umístěním na  www.simira.cz/veldeva jsou platné od  15.9.2017. Prodejce je fyzická osoba podnikající na základě Živnostenského oprávnění ŽIO-28/1394/17Re vydaného Úřadem městské části Praha 17.

Pokud jste četli až sem, pak vás obdivuji a přeji krásný denMrkající

 

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)