SIMIRádce

fego

Profil

Jmenuji se Iveta a srdečně vás vítám v mém virtuálním obchodě !

Když jsem kdysi úspěšně absolovovala SOU a dostala výuční list v oboru pánská krejčová,vůbec mě,jako spoustu mých spolužaček nenapadlo,že bych měla snad někdy v životě dělat něco jiného něž šít a přetvářet své představy v reálné modely.Sice mě život občas zavál k jinému,ale vždy podobnému oboru ,ale pokaždé jsem se stejně vrátila zpět k mé milované tvořivé práci.Po narození syna,jsem byla nucena přizpůsobit svojí práci novým okolnostem a tak se zrodil nápad na vlastní tvorbu.Při hledání výztižného názvu nakonec padlo rozhodnutí na FEGO, slovo pocházející z řečtiny,v překladu znamená zářím,protože bych ráda dělala přesně takovu módu,ve které bude žena "zářit" ! A vzhledm k tomu,že sama celý život nosím pár kilo navíc,chtěla bych oslovit i ženy s tvary a ženským tělem,které se za svá kila nestydí a pro které je nabídka oblečení stále nedostačující a v podstatě dost pytlovitá.Doufám,že v mé tvorbě naleznete to co vám jinde chybí a budete "zářit"!

Materiály se kterými ráda pracuji jsou především úplety,kterým jsem v posledních letech naprosto propadla a v zimním období jsem si zamilovala kožešiny,ze kterých myslím úspěšně tvořím již několikátým rokem nejen trendové vesty a bolerka,ale i různé doplňky jako jsou štoly,šály,čepice,polštáře apod.

 

Doufám že se Vám u mě bude líbit !

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)