SIMIRádce

jedna bedna

Profil

Vítáme Vás v našem virtuálním obchůdku JEDNA BEDNA

Najdete u nás výrobky našich klientů a zaměstnanců chráněných dílen. 

Kdo jsme?

Jsme nestátní nezisková organizace BONA, o.p.s. Poskytujeme sociální služby v oblastech bydlení a práce pro lidi, kteří mají zkušenost s duševním onemocněním. Naší snahou je navázat tyto lidi zpět na místní komunitu a pomoci jim vést znovu samostatný a plnohodnotný život.

Naše výrobky

Naleznete zde výrobky našich 2 chráněných dílen - textilní a sklářské. 

V textilní dílně se tvoří především tašky, kabelky, kapsáře, polštářky, sáčky, zvířátka, brože a náušnice. V případě zájmu jsme schopni vyrobit i jiné věci na objednávku, dle našich možností. Nyní se textilní dílna zaměřuje především na výrobky šité na stroji či v ruce. Občas se pouštíme i do jiných technik, ale nyní spíše výjimečně.

Sklářská dílna vyrábí dekorativní předměty především technikou tiffany vitráže, kdy pracujeme s barevným plochým sklem. Další naší činností je fusing, kdy se výrobky spékají ve speciální sklářské peci. Aktuálně se snažíme zaměřovat na recyklované sklo, kterému chceme dát další rozměr a vyslat jej do světa v podobě dekorativnío předmětu či šperku. 

Co od ná můžete čekat?

Výrobky, které ponesou označení „originál“, jsou vlastním jedinečným nápadem konkrétního člověka, a již se v této podobě nebudou opakovat.

Zároveň nabízíme možnost tvorby „na zakázku“, tedy přesně podle vašich představ tak, aby se vám výrobek hodil do interiéru či k vašemu outfitu. Věci „na zakázku“ zhotovíme do 2-3 týdnů, v závislosti na náročnosti.

Poskytujeme záruční i pozáruční servisUsmívající se

Zakoupením výrobku přispějete na provoz neziskové organizace a dodáte velký kus sebevědomí lidem, kteří pracují v našich dílnách. Pro jakékoli dotazy nás neváhejte kontaktovat vnitřní poštou.

Zakoupené výrobky si můžete po domluvě vyzvednout osobně také v naší prodejně Jedna bedna v centru Prahy.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)