SIMIRádce

kazaska.design

Profil

Znáte největší lež na světě?

 

Nasloucháme mnoha zrojům hlásajících “pravdy” o neschopnosti člověka zvolit si svůj vlastní osud. Posluchače přesvědčí a ti uvěří největší lži na světě. A jaká je největší lež na světě? Že v určité chvíli své existence ztratíme vládu nad svým životem a ten pak podléhá osudu. To je největší lež na světě.

Každý člověk je schopen naplnit svůj osobní příběh. To je to, co jsme odjakživa chtěli dělat. Každý člověk z kraje mládí ví, jaký je jeho osobní příběh. V té době je všechno jasné a možné a lidé se nebojí snít a přát si všechno to, co by v  životě rádi dělali. Však jak čas plyne, jakási tajemná Síla se snaží dokázat, že osobní příběh uskutečnit nelze.

Ať jsi kdokoli, ať děláš cokoli, když něco doopravdy chceš, je to proto, že se toto přání zlodilo v duši Vesmíru. Je to tvé poslání na Zemi. Duše Světa se živí štěstím lidí a nebo naopak neštěstím, závistí, žárlivostí. Splnit svůj osobní příběh je jedinou povinností člověka. A když něco doopravdy chceme, celý Vesmír se spojí, abychom své přání uskutečnili.

 

Prožívám svůj osobní příběh se všemi radostmi, strastmi, neúspěchy i vítězstvími. Každý den se snažím, abych z této cesty nesešla.

Naučila jsem se naslouchat. Naslouchat znamením... .

Dlouhodobě žiji mimo Evropu. V případě zájmu mne, prosím, kontaktuje, domluvíme vhodný způsob dopravy a předání. Děkuji za pochopení. KAZASKA.DESIGN

TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)