SIMIRádce

marketinokanzashi

Profil

Zdravím,

mí milí nakupující, jmenuji se Markéta a momentálně jsem na mateřské dovolené. Baví mě vytvářet krásné věci. Moje výrobky vznikají v relativně uklizeném, nekuřáckém prostředí pod přísným dozorem rezavého kocoura Borise.

 

Co u mě v obchůdku najdete?

Už sám název napovídá, že výrobky v tomto obchůdku jsou inspirovány ozdobami kanzashi. Kanzashi je tisíce let stará technika výroby vlasových doplňků pocházející z Japonska, které hojně využívaly zejména gejši. Původní ozdoby byly vyráběny výhradně z hedvábí. Moje tvorba je tímto pouze inspirovaná a přenesená do dnešní doby. Výrobky, které u mě najdete jsou z kvalitních saténových stuh a jsou lepeny silikonem.

Pokud by Vás zaujal některý z mých už prodaných výrobků, který nemám v současnosti v nabídce, neváhejte mne kontaktovat, není problém vyrobit ho znovu, případně nějak obměnit.

Způsob dopravy

Zboží z mého obchůdku posílám doporučeně, v bublinkové obálce a ještě je uložené v krabičce, proto vyšší cena poštovného. Pokud si přejete zboží zaslat jinak (např. obyčejně, nebo bez krabičky,...) ráda Vám vyhovím, cena poštovného bude samozřejmě nižší, ale nemohu ručit za stav, ve kterém Vám bude zboží doručeno (pomačkání, roztříštění skleněných korálků apod.). Děkuji za pochopení.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)