SIMIRádce

merlini

Profil

N O V I N K Y / A K C E :  

VŽDY NĚCO NAVÍC ...

Nové náramky v krámku a brzo další - nově budou s krásným mookaitem, leopardím, obrázkovým a oceánským jaspisem, broskvovým měsíčním a slunečním kamenem a poprvé také bílý lávový kámen.

V krámku již první nové velké mandaly v novém provedení - celé v nerezové oceli / chirurg. ocel 304 / a možné kombinace s jiným zavěšením, další budou následovat. Připraveny také nové náramky z přírodních minerálů - drahých kamenů, během pár dnů budou i v krámku. Přeji jen dobré dny. Irena

*DÁRKY K NÁKUPU nad 399,- Kč / bez poštovného / náramek přátelství, malé náušnice nebo anděl /druh podle skladových zásob/. Nad 1000,-Kč dostanete dárky dva*

 ÚHRADA ZBOŽÍ by měla být nejpozději do 5 kalendářních dnů na účtu prodejce / v případě prodlevy bez domluvy s prodejcem může být zboží prodáno jinému zájemci /. Děkuji za pochopení.

Při každé návštěvě se nově podává čerstvá virtuální káva s úsměvem jako pozornost / není od Vávry :) /

VŽDY NĚCO NAVÍC ...

 AUTORSKÝ NÁVRH VLASTNÍ - sama tvořím kresbou, malbou, grafikou ap. Máte tak záruku, že kupujete šperk s mým motivem, který neporušuje cizí autorská práva.

MALÉ SÉRIE a VLASTNÍ AUTORSKÝ NÁVRH zaručují, že budete originální a nestane se tak, že si Vaše kamarádka koupí jinde stejné zboží, vyráběné po tisících. 

DÁREK K NÁKUPU, který převýší částku 399,- / bez poštovného / dostanete náramek přátelství, malé náušnice nebo anděla /druh podle aktuálních skladových zásob /.

DÁREK K NÁKUPU nad částku 1000,- / bez poštovného / dostanete  dárky dva.  

VAŠE OBJEDNANÉ ZBOŽÍ vytvářím ve většině případů, ale vždy v identické podobě, až po úhradě. Jde o všeobecně, hlavně k přírodě, šetrnější metodu, než je výroba na sklad. O své právo vrátit zboží do 14 dnů bez udání důvodu ale v žádném případě nepřicházíte.

POKUD HLEDÁTE ŠPERK s konkrétním motivem, textem, číslicí ap. nebo chcete šperk ze své kresby, fotografie ap., napište mi ... Jako grafička a fotografka se znalostí profi úprav fotografií, Vám ráda vyjdu vstříc./ viz také můj profil Merlin Irene - fotografie, mandaly, magnetky a další  /

OBJEDNÁVKY potvrzuji v co možná nejkratším termínu, vyjímkou může být víkend / pá-neděle /a svátky, kdy nemusím být v dosahu internetu a jsem na "útěku před civilizací". Děkuji za pochopení.

POŠTOVNÉ DO EU je základní a může být upřesněno dle váhy celkového nákupu. Platba přes PayPal.

POŠTOVNÉ MIMO EU podle hmotnosti a země bude určeno jednotlivě.

DOPRAVA - zboží odesílám v bublinkové obálce nebo krabičce, pečlivě zabalené, jako doporučenou nebo cennou zásilku prostřednictvím České pošty. Daňový doklad najdete ke stažení po odeslání zboží u své objednávky. 

OSOBNÍ PŘEVZETÍ převzetí není v současné době možné. Děkuji za pochopení.

MATERIÁL - zdravotně nezávadný materiál, neobsahující nadlimitní nikl, olovo a kadmium /podle popisu dodavatele materiálu /nebo materiál s úpravami pro zdravotní nezávadnost  

1/nerezová ocel / Stainless Steel - obecné ozn. chirurgická ocel = druhy austenitinických nerezových ocelí, ze kterých se vyrábějí chirurgické nástroje a používají se také ve šperkařství = především jakosti 304 a 316L, si zachovávají velmi dlouho svou krásu a lesk a jsou oblíbené pro své vlastnosti :

- vhodné i pro většinu alergiků - podíl molybdenu brání korozi a uvolňování      niklu
- lesklé a barevně stálé
- nemagnetické
- neoxidují, nečernají, nešpiní
- velmi odolné proti odření či jinému

2/zušlechtěný obecný kov - různé povrchové úpravy - galvanizace

3/ další materiály - minerály atd. dle aktuální nabídky

DOPORUČENÁ PÉČE O ŠPERKY

Šperky si při vhodném zacházení uchovají svou krásu po dlouhou dobu. Odkládejte je na noc. Zvýšíte tím jejich životnost a dopřejete klid svému tělu. Odkládejte šperky také při domácích pracích, úklidu,sportu a dalších činnostech, kdy jsou šperky mechanicky zatěžovány a může dojít k jejich poškození, přijít do styku s chemickými látkami / včetně kosmetických nebo úklidových prostředků / nebo s vysokými teplotami.
Zejména se šperky s 3D epoxy čočkou, kovovými /kromě nerezu/ a textilními prvky se nekoupeme ani nesprchujeme a nenecháváme je ve vlhkém prostředí např. koupelně, koupání v moři nebo v lázních nevyjímaje. Dlouhodobé vystavení prudkému slunci může také být příčinou změny jejich vzhledu.
V případě šperků s minerálními - drahými kameny platí obdobná pravidla. Protože jsou mé šperky většinou složeny z různých druhů minerálů a dalších materiálů a tyto mají různé vlastnosti, nelze určit univerzální zpúsob jejich čištění a dobíjení. Z vlastní zkušenosti však vím, že krátké omytí čistou vodou,
osušení a dobíjení měsíční energií, nebylo v případě mých šperků z minerálů, dosud příčinou nežádoucí změny jejich vzhledu či jiných vlastností. V případě, že je součástí šperku z minerálů i komponent s 3D epoxy čočkou, doporučuji tuto část nedávat přímo pod tekoucí vodu a jen otřít navlhčenou textilií.
Vhodné je šperky uchovávat na jednom místě, ideálně odděleně ve šperkovnici nebo v textilním váčku.
V některých případech - u lidí s agresivním potem nebo v případě nemoc-ných může dojít ke změně vzhledu i narušení povrchu šperků jak díky nemoci, tak i vlivem užívaných léků.

Děkuji za Vaši návštěvu a přeji Vám jen dobré dny. Irena

 

Děkuji za Vaši návštěvu a přeji Vám jen dobré dny Svítíčko sluní Irena

 Druhá členka tvůrčího týmu Šíla posílá pusu :)

TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)