SIMIRádce

mishule

Profil

Vítám Vás. Celý svůj život se potácím mezi technikou a tvořením, i když ve skutečnosti je dělicí linie mezi těmito odvětvími velmi tenká. Čím jsem starší, tím více mne to táhne k ruční práci, možná proto, že (na rozdíl od excelovských tabulek a obchodních nabídek) si výsledek můžu hned osahat. Vyzkoušela jsem všechno, od kreslení a modelování z hlíny přes práci s textilem (šití, vyšívání, batikování, drhání, paličkování, pletení, háčkování a různé jiné techniky) až k současnému koníčku, kterému jsem naprosto propadla. Vyrábím ražené věci z hovězí kůže, barvené nebo nebarvené (spíše ale barvené, ty barvičky mne pořád baví).Mé výrobky mají certifikát Beskydy - originální produkt.

Kůže je úžasně tvárný materiál a stále mne udivuje, jak různě může s různou úpravou vypadat. A krásně voní... Moje výrobky jsou zdobeny raženými vzory, tvořenými pomocí malých razidel, kterými se do kůže vytváří "reliéf". Náhled na postup práce je k vidění v archivu TV Nova v Radách ptáka Loskutáka, kde jsem předváděla dekorování kůže. Používám hlazenou hovězí kůži, silnou podle potřeby od 2mm do 3mm. Výrobky sešívám většinou pomocí vepřovicových řemínků. Všechno šiju ručně, nepoužívám žádný šicí stroj.

Kůži občas kombinuji i s korálky (to je můj druhý koníček, teď právě trošku spící). Miluji korály, tyrkys (nebo umělý tyrkys - tyrkenit), všechny "kamínky" a korálky cloisonne.

Pokud Vás zaujme něco z prodaného zboží, nebo máte vlastní představu o výrobku z kůže, který by se Vám líbil, napište mi. Určitě najdeme společně nějaké řešení. Ráda zkouším nové věci a vzory, takže Vás určitě neodmítnu. Udělat se dá v podstatě cokoliv.

Výrobky posílám doporučeně Českou poštou, zabalené v uzavíratelných sáčcích a v bublinkové obálce, takže by rozhodně neměly dorazit poškozené.

Ke každé objednávce přidám malý dáreček :-)

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)