SIMIRádce

Máte rádi vaši paní učitelku?

8.62017

Prodejkyně ingrid h a její Mýdlárna na Pálavském vršku. Mýdla, šumivé bomby do koupele, tuhé parfémy, balzámy na rty. To vše se může opravdu hodit na úlevu nervové soustavy. Vezměte si někdy pár dětí ze školy a zkuste s nimi cokoli dělat. Já to občas udělám a smekám. Je to síla. Obdiv, obdiv, obdiv. Jsou to malé holky, snaží se, ale najednou se začnou dohadovat, nafukovat a mají hlad, potom začnou chodit na záchod. Neumím si představit celou třídu.

Cokoli od tvůrce charleyova teta se dá použít. Ale klíčenka s patronou by u dětí mohla budit respekt. Pokud je vaše úča velký šéf, najdete zde i šerifskou hvězdu. A štěstí je při akcích s dětmi také dost potřeba. Jojo, to jsou dobré dárky pro paní učitelku.

Vidíte také tu sborovnu a velkou přestávku? Káva zavoní, tak by to mělo mít úroveň. Tahle krásná dečka stojí jen 41 Kč a mnoho dalších pro vás má bílá pavucinka..

Plná třída andílků. Šije kouzelné klubicko jen za 78 Kč.

Maličkost na katedru. Z dílny listopadova. Pokud všichni doneseme našim učitelkám čokoládu a bonboniéry, neprojdou v září dveřmi. Květiny se vrší ve vaně a paní učitelka odjíždí na zaslouženou dovolenou. Z toho plyne jediný závěr. Vymyslet originálnější dáreček. Nemusí být drahý, ale měl by udělat radost. Tenhle vrabčák je za 77 Kč.

Náramky pro štěstí najdete u hanky a jsou jen za 56 Kč.

Ano, ano, také máme muže, kteří se nám vrhají mezi děti, a ty je obvykle milují. Jen jich je málo a doufám, že se časem do našich základních škol těchto pánů odváží více. Pro ně mám jednu cedulku a věřím, že by nepohrdli ani tou hvězdou pro šerifa od charleyovy tety.

Vybírejte, objednávejte, musí se to vyrobit, tak aby nebylo pozdě a vy zase nekupovali tu čokoládu.

Zdenka

Uložit

Uložit

Uložit

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)