SIMIRádce

pdz shop

Profil

°°Novinka°°

Nabízím po domluvě možnost osobního převzetí pdž! broží v Praze. Ušetříte tak nějaké drobné za poštovné a můžete si tak pořídit třeba brož navíc. Tip: barevné brože skvěle vypadají jako ozdoba na zabaleném dárku.  smiley


pdž!

Jsem studentkou estetiky na Karlově univerzitě v Praze. Moje nejoblíbenější barva je barevná, nejmilejším zvířátkem je pro mě žirafa a vždy dám přednost lentilkám před lilkem. Když zrovna netvořím, jsem někde na cestách a dělám stojky.

Pod třemi písmeny pdž nejčastěji vygooglíte pojmy jako je Péče o Duševní Zdraví, Přepážka Drátěného Žlabu nebo taky Podnikatelská Družstevní Záložna... Nikdo ale již moc netuší, že pdž je 372. nejpoužívanějším citoslovcem a zkratkou pro první dostupnou žirafu se stalo již v roce 46 př. n. l., kdy sám Julius César přivezl toto podlouhlým krkem a skvrnitostí vynikající zvíře do Evropy, aby jej učinil prvním dostupným exemplářem na tomto kontinentu. Žirafa se ovšem záhy stala opět nedostupnou poté, co byla u příležitosti otevření Césarova fóra roztrhána lvy. Jak odporné!

Naší žirafě nebylo však zkřiveno ani tykadélko. Nabízíme vám ji v plné parádě a ve vysokém rozlišení. A proto milé žirafomilkyně a milí žirafomilci (ano i vám je určeno naše boží zboží) neváhejte a zkrášlete či obveselte svá tríga, kabátky, batohy, tašky a prostě vše, co si zrovna zamanete. Vaším žirafím úletům se meze nekladou. Pdž!

Po domluvě lze většinu božích broží vyrobit v barevné kombinaci dle Vašeho gusta!

Aktuálně! má pdž! nové logo a má z toho takovou radost, že šlo s cenou všech výrobků (kromě kazetek a telky) pod stovku! Tak neváhejte a pdžujte ;)

Sledovat nás můžete i na sociálních sítích: www.facebook.com/pdzshop


 


TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)