SIMIRádce

petula21

Profil

Jmenuji se Petra a vítám Vás v mém obchůdku. Přestože jsem nevystudovala školu s uměleckým zaměřením, vždy jsem ráda tvořila a vyráběla věci, do kterých jsem vložila kus sebe. Ráda pracuji hlavně s přírodními materiály – zejména dřevem, kovem a kamínky. V mé nabídce najdete tedy nejrůznější dřevěné dekorace, které zdobím především pyrografií - tj. umělecká technika malování do dřeva horkou pájkou. Hlavní oblastí mé tvorby je výroba cínových šperků. Díky kurzu cínového šperku, který jsme nadávno absolvovala, mě Tiffany technika opravdu zaujala. Postupně tedy začnu obchůdek zaplňovat originálními šperky z cínu a polodrahokamů.

Všechny cínové šperky i další cínové výrobky, které v mé nabídce najdete, vyrábím z bezolovnatého zdravotně nezávadného cínu s příměsí stříbra. Každý výrobek je pečlivě obroušen, patinován a ošetřen antioxidantem na cínové šperky, čímž mu dodává lesk a impregnuje ho. K výrobě šperků používám také nejrůznější minerály, drahé kameny a polodrahokamy, většinou doplněné i skleněnými korálky - vše ve vysoké kvalitě.

V případě zájmu jsem schopná Vám vytvořit šperk přesně dle Vašeho přání - společně můžeme vybrat jak drahý kámen - například dle Vašeho znamení či oblíbené barvy, tak i celkový design. Proto neváhejte a napiště mi do zpráv.

Součástí mé nabídkou je také pletené zboží, takže se můžete zejména v zimním období těšit na celou řadu čapek, šál a dalších doplňků. Svojí nabídku budu také doplňovat o sezónní výrobky - ať už dekorace a věnce na Velikonoce či Vánoce. Budu moc ráda, když Vás nějaké mé zboží zaujme a potěšíte jím sebe i své blízké Usmívající se Přeji Vám příjemné nakupování.

 

Způsob dopravy
Česká pošta - šperky a cínové výrobky posílám jako cenné psaní či cenný balík (podle množství) - bytové dekorace jako doporučený dopis či doporučený balík (podle množství)

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)