Plesová sezóna

Já sama netančím. Vždycky, když už mám podobné tendence, vybavím si pradávnou příhodu, kdy mi v citlivém věku při pokusech na parketu jedna královna salónu chladně sdělila: "Vypadáš, že se u toho každou chvíli zlomíš".

  • 5. 1. 2016 napsal admin radka
  • mažér
  • 2283x
  • 2  (+2 / -0)

 Zaměříme se na doplňky.

Jednoduché malé černé pozdvihne na novou úroveň ozdobný pásek s květinovou aplikací. Můžete je střídat a jako byste měli několikero různých šatů, co ples - to jiná slečna. 

Umělé řasy od designme vám zajistí uhrančivý pohled. Na vaše oči váš tanečník bude vzpomínat i po doznění orchestru. Můžete si nechat poslat řasy včetně lepidla anebo bez, jak budete chtít.

 

Klipsy na boty udělají z vašich střevíčků nepřehlédnutelný designový kousek.

Psaníčko do ručky se skrytým poutkem k zavěšení na zápěstí. Můžete si vybrat barvu, která vám bude vyhovovat nebo dokonce autorce poslat látku vlastní, ze které vám psaníčko ušije.

A ještě nějaký výrazný šperk. Podtrhne celkový dojem a na ples si můžete dovolit něco výrazného, možná i trochu extravagantního, co běžně ze špekovnice nevytáhnete.

 Skvěle se vám bude vybírat u Luuthien:

Pokud toužíte po skutečně luxusním plesovém kousku, spěchejte ke Katymě:

Šperk z paličkované krajky od Dahlie. V obchodě, který navštěvují zvláště nevěsty, seženete i opravdové skvosty na všechny důležité plesy.

Další skvosty na ples jako dělané jsou z dílny Lileas:

Jednodušší, přesto zcela výjimečný styl. Ten najdete u prodejce Kredum:

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.