RADMIL = DESIGN A KVALITA

Kdo také ocenil kabelku značky radmil original?

  • 22. 5. 2013 napsal admin Simona
  • medailonky
  • 5304x
  • 2  (+2 / -0)

1)      Kdo se skrývá pod značkou radmil original?

Ahoj :o). Kromě pracovitých skřítků se pod značkou radmil original skrývá slečna jménem Radka :o).

2)      Na Simiře se prezentujete především kabelkami a taškami. Proč jste si vybrala pro tvoření právě kabelky a tašky?

Už na střední oděvní škole jsem si "ujížděla" na šití penálků na tužky, tak možná to bylo zakořeněné už někde tam. Každopádně jsem vyzkoušela spousty různých technik např. fimo a křišťálovou pryskyřici, ale zjistila jsem, že to asi není můj šálek kávy. Nikdy jsem u ničeho dlouho nevydržela. Kabelky mi přirostly k srdci nejvíce- jsou to takové moje děti:o). Na šití kabelek mě baví hlavně tvůrčí svoboda. Jsem závislá na látkách jakéhokoliv druhu, vzoru a barvy:o). Zkrátka je to můj fantastický svět:o)).

Kabelku značky radmil original ocenila také Zlata Adamovská:

Kabelku značky radmil original ocenila také Zlata Adamovská.

3)      Kdy jste vyrobila svoji první kabelku?

Svoji první kabelku jsem vyrobila už jako týnejdžr, tuším v 16ti letech? Mám ji do dnes – je chuděrka celičká sešpendlená, roztrhaná ale plná zážitků. Určitě ji ještě někdy z nostalgie vyvenčím:o)).

4)      Co je nejtěžší krok při výrobě kabelky?

Nejtěžším krokem je asi prvotní nápad. Někdy nápady stojí ve frontě (většinou když jsem hodně přetažená, nebo v noci), to je pohoda:o). Někdy na ně musím čekat i týden:o)což je trochu frustrující…

5)      Čí názor je pro Vaši tvorbu důležitý? Nebo spoléháte výhradně na vlastní instinkt?

Dobrá otázka:o). Mým velkým kritikem jsem v první řadě sama sobě a potom je to moje máma se slovy: "ta kabelka je pěkná, ale…" Myslím si, že zdravá kritika není vůbec na škodu a posune člověka o krok kupředu:o).

6)      Jakou kabelku nosíte nejraději Vy osobně? Je z Vaší dílny?

Samozřejmě výhradně kabelky radmil original:-D. Kabelky co nosím, jsou většinou takoví sirotečci, se kterýma jsem nebyla stoprocentně spokojená, tak jsem si je vzala pod svá křídla:o))). Nejraději mám asi moji tahací jarně-letní malou kabelku tak akorát na peněženku a kapesníčky…

7)      Kdyby jste měla doporučit nějaký výrobek ze Simiry, který by to byl a proč?

Taková spoustu krásných výrobků a šikovných tvůrců. Je velice těžké doporučit jen někoho. Líbí se mi třeba výrobky ze dřeva, proto ráda doporučím tvůrce  loutkar.  Nemohu opomenout moji nevyléčitelnou závislost na hadřících- obzvláště na tričkách od ANAIRAM a také okouzlující fotografie a doplňky od Lesan. 

Děkujeme za příjemný rozhovor a celou tvorbu radmil original, nejen kabelky,  si můžete prohlédnout zde. 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.