Vaše výrobky ve Vlastě a Květech

Jaké výrobky se objevily v časopisech pro ženy minulý týden?

Máme tu Vlastu č. 15 a v ní hned 3 výrobky našich tvůrců. 

V tématu, které zabírá dvě strany - "Nové kabelky - 73 nejhezčích kousků sezóny" se redakci zalíbila sovičková od Lucoto.

A hned na druhé straně v rubrice Vlasta Aktuálně na téma "Z ptačí perspektivy" uspěl nádherný cínovaný šperk od Gemmis i pro Simiru exkluzivně vyrobená kabelka od Sidoniedesign.

V časopise Květy č. 15 v tipech na téma "Květinová zátiší" zaujal jarní náramek od Mysove.

Všem vybraným gratulujeme a především děkujeme za společnou snahu o zviditelnění Simiry.

Tady ještě výrobky v celé kráse:

Rády bychom vám daly vědět dřív, abyste si mohli časopisy se svými výrobky koupit, ale bohužel, samy předem nevíme, čí a jaké výrobky se v kterém čísle objeví. 

VÝZVA: Pošlete nám fotografie vašich výrobků, které spojuje téma "zelená". Konkrétně tato zelená a podobné odstíny: 

Tentokrát by se u Vašich výrobků měl objevit odkaz na Váš obchod, nebo alespoň váš nick. Cíl (časopis)bude asi jiný, neméně zajímavý - necháme jako překvapení. A těšíme se na vaše fotky. A opravdu nám nevadí, pokud budou posílat i ti, kteří nám již dříve své fotky poskytli.

Připomínám: na fotce musí být vidět celý výrobek, typicky např. u kabelek včetně uší, u náhrdelníků ideálně včetně závěsu (i když tady to někdy vyjde i oříznuté), lepší je světlé (hlavně jednolité pozadí - ne dečky, nahrbená prostěradla apod.). Bez vodotisků. A rozlišení ideálně 300x300dpi. 

DÍKY

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.