Vánoční firemní dárky

Firemní dárky, dárky pro klienty, dárky pro zákazníky. Nechcete už letos své věrné zákazníky unavovat další propiskou s firemním logem. Myslíte, že vaše zaměstnance vážně potěší další tričko podivného tvaru s reklamním potiskem? Vsaďte letos na HANDMADE.

  • 10. 10. 2016 napsal admin radka
  • návody
  • 2950x
  • 0  (+0 / -0)

Dárek firemním klientům nemusí být nudný. Obdarujte své zákazníky nebo zaměstnance jedinečným dárkem, dárkem českým, dárkem ručně vyrobeným. Takový dárek vaši firmu připomene lépe než unifikované reklamní předměty. Užijte si s námi handmade Vánoce. Možná i říkáte, že handmade vánoční dárek se pro firmu nehodí, protože vy přece potřebujete desítky či stovky a někdy i tisíce kusů, a to přece není v silách jednoho rukodělného tvůrce. To je ale omyl. Naši prodejci dokážou zázraky. 

Pokud se vám cokoliv z naší nabídky líbí, kontaktujte nás na e-mailové adrese admin@simira.cz. Obratem pro vás zjistíme dostupný počet kusů, či případné množstevní slevy. Jsme schopni pro vás zajistit jednotné balení, případně kompletaci celé zásilky, vyberete-li si zboží od více dodavatelů.

Jako příklad uvádíme i vybrané propagační předměty, které jsou naši prodejci schopni zajistit ve větším množství než malém. Vybíráme drobné propagační dárky, které nezruinují váš rozpočet. 

Až 400 ks do 2 týdnů je schopná vyrobit Art.clay, a vy tak můžete své zákazníky potěšit originálním keramickým svícnem na čajovou svíčku za 48 Kč/ks.

Lžičky na kávu s vánočními i jinými motivy (třeba přesně dle vašeho specifického přání) u nás vyrábí hned několik prodejců. 400 ks/2 týdny je schopná dodat například Kooky design. Tolik dárkových předmětů už by možná mohlo stačit i vám. Cena je přitom pouze 65 Kč/ks. 

A pokud ne, nevadí - můžete vybírat i u Suriky. Vyrobí pro vás 150 lžiček do 14 dnů a máte možnost vybírat z mnoha vánočních motivů.

Lžičky seženete i u Rooney a Vlasticky. Možný počet kusů pro vás rádi ověříme. 

Pokud se chcete zákazníkovi připomenout v průběhu celých Vánoc a také všech Vánoc, které kdy přijdou, darujte mu originální vánoční dekoraci. Stačí letmý pohled na stromeček nebo vánoční stůl a váš zákazník bude celé vánoční svátky potěšen milou ozdůbkou, kterou dostal právě od vás. 

Prakticky neomezený počet vánočních ozdob (až 1000 ks/14 dnů) je schopen dodat prodejce "kamenyprozdravi". Pro své zákazníky získáte vánoční dárek, který určitě od nikoho jiného nedostanou. Orgonit je odlitek z pryskyřice obsahující obvykle kovové špony, úlomky minerálů a křišťál. Orgonitům je přisuzována schopnost rušit nepříznivé vlivy elektromagnetického záření. K dispozici je více variant včetně zcela průhledné varianty doplněné 24 kt zlatem nebo je možné vyrobit i jiné tvary.  Cena za menší ozdobičky je 69 Kč/ks, cena za větší 99 Kč/ks. 

Pokud mezi vaše zákazníky patří zejména ženy, vězte, že ženy milují anděly.

Krásný keramický zvoneček ve tvaru andílka vyrábí Ankara a do 14 dnů, můžete mít 50 krásných dárkových předmětů po 100 Kč. 

Tyto nádherné textilní andělky vyrábí "kouzelne klubicko" a za 2 týdny jich pro vás zvládne ušít celou stovku. Tento firemní dárek vás vyjde pouze na 89 Kč/ks. 

U andílků ještě zůstaneme. Montík vyrábí andílky  z perliček a tyčinek v bílé a stříbrné barvě. Výška 4,5 cm s křídly. Andílek je vhodný na postavení i pověšení. Možnost až 400 ks/2 týdny. Díky krásné ceně  49 Kč/ks budete mít krásný firemní dárek pro velkou spoustu zaměstnanců či zákazníků.

Opravdu levnou a přitom efektní variantou pro firemní dárek jsou také ozdoby od Stefansur. V balení můžete dostat 3 ks andělíčků nebo stromečků za 23 Kč, kometa stojí 19 Kč. Další nápady na drobné reklamní předměty od tohoto prodejce najdete tady. Do 14 dnů jich vyrobí až 400 kusů. 

 To ještě zdaleka není vše. Přes tisíc kusů vloni vyráběla prodejce Kreativky. A budete-li chtít, vyrobí tynhle nádherné ozdůbky na stromeček pro vaše klienty i letos. Cena vychází na 55 Kč/ks a dostupné množství pro vás rádi ověříme. S jistotou vám můžeme říct, že měly u zákazníků velký úspěch. 

Mishule je opravdová profesionálka, a pokud máte rádi opravdu kvalitní a luxusní věci, vyberte dárek pro své klienty právě u ní. Variant máte k dispozici hned několik a určitě vyberete, i pokud patří mezi vaše zákazníky především muži. Kožené klíčenky, kožené peněženky na mince, nebo třeba originální kožený zkracovač kabelu na sluchátka. Mishule je schopná na výrobek vyrazit i vaše logo. Počet kusů u vybraných výrobků pro vás rádi ověříme, počítat můžete s cca 100 ks/14 dní.

Rambo macumba nabízí hedvábné šátky a zvládne jich pro vás vyrobit ve vámi zvolených barevných variantách řádově stovky kusů. 

Nádherné ručně malované dřevěné brože vyrábí Malvice. Za dva týdny zvládne zhruba 100 ks - pro vás to znamená dárek pro zaměstnance, na který nikdy nezapomenou. 

Je toho opravdu hodně. Nebojte se nás kontaktovat, určitě najdeme společně tu vhodnou variantu pro vás. Zkontaktujeme vás přímo s výrobcem v případě, že budete  mít nějaký vlastní nápad, budete potřebovat výrobek uzpůsobit vašim požadavkům. 

Nádavkem ještě několik výrobců, kteří jsou schopni dodávat větší počty zboží:

Lenka b, Jasmin design, Marketino kanzashi, Krtinec, Bludicka, Danilka, Malovany obchůdek, Bezinka, Hannah Fashion, Charleyova teta, Araso.

Uložit

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.