Dilny v prosinci 2017 a ceny The Independent Music Awards v USA

Vážení a milí, ráda bych vás pozvala na dílny Mým kořenům - Hlasové a Malovací slavnosti, které se budou konat v Praze v prosinci 2017.

 • 30. 11. 2017 napsal Milli Janatková
 • pozvánky
 • 503x
 • 0  (+0 / -0)

Vážení a milí,

 
ráda bych vás pozvala na dílny Mým kořenům - Hlasové a Malovací slavnosti, které se budou konat v Praze v prosinci 2017. 
 
Také bych vás chtěla požádat o podporu s hlasováním na hudební ceny The Independent Music Awards, USA. O tom se dozvíte pod termíny dílen.
 
Termíny tvůrčích dílen se mohou - nemusí naplnit, je možnost výběru. Kdybyste měli zájem, nebo o někom věděli, budu ráda za přeposlání. Děkuji... 
Budeme vděční, pokud mne nebo naši kapelu budete chtít podpořit na cenách The Independent Music Awards v USA, kam teď vesele prorůstají kořeny. 
 
Stačí, když si prosím uděláte 5 minut času. Postup je následující:
 1. Podívejte se na odkazy Milli Janatková Solo a Milli Janatková Quartet
 2. Pomocí pravé lišty sjedete dolů, kde uvidíte popis v angličtině, pod nímž jsou písně nebo videa z CD Mým kořenům. Pod každou písní je zelený proužek: LOGIN or REGISTER to Vote!
 3. Kliknete na "register", zadáte email a potvrdíte email. Poté zadáte jakékoli heslo, a potvrdíte. Pak kliknete na oranžové okénko CONTINUE
 4. Dále vyplníte jakékoli jméno, PSČ a telefonní číslo (ty si klidně můžete vymyslet, vůbec se nemusíte bát zneužití - ceny IMAs znám od roku 2013 a jsou seriózní), potvrdíte, a pak už jen na stránce Milli Janatková a Milli Janatková Quartet zmačknete VOTE 
 5. Pokud jste vše udělali správně, ukáže se vám nominating... a VOTED - tedy že jste právě volili písně nebo video z CD Mým kořenům (To My Roots) na nominace. :-)
 
Moc vám díky za váš čas a důvěru v mou / naši tvorbu, opatrujte se a ať se daří...
 
Mějte se pěkně a klidný Advent,
           
                      Milli
 
 
             Milli Janatkova
    music - visual arts - workshops
hudba - vizualni tvorba - workshopy
 
                    Prague
              Czech Republic
 
                    Website
                   Facebook

Přidej se
k Simiře na

 • Google plus
 • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.