Vážení a milí

Po jarním intenzivním a poklidném šití i online učení v době korony se vám ozývám s pozvánkou na následující události. Koncerty v kanadském Torontu (duben) a Washingtonu D.C. v US (květen) nám sice zrušili, ale nezoufám.

  • 11. 8. 2020 napsal Milli Janatková
  • pozvánky
  • 707x
  • 0  (+0 / -0)
 

 
 
Máme za sebou každodenní zkoušky s artisty z AirGym Art Company v rámci rezidence v Cirqueonu. Letní Letná se blíží a s ní i naše dvě předpremiéry představení Wendigo, ke kterému tvořím hudbu. Dále dokončuji album HLUBOKO, více informací posílám níže...
  • 19.9.2020 - MARTIN, SlovenskoBarMuseum - Hudební dílna s Milli
 
V červnu se mi podařilo přes všechny velké výzvy nahrát nové album HLUBOKO. Foto a video ze studia nyní dokončujeme.
 
20200611_190928.jpg
 
Písně jsou téměř hotové, jde o mé úpravy nejstarších českých hudebních památek. Dost práce je ale ještě přede mnou. Pracuji na bookletu a výtvarné stránce alba atp. Součástí alba bude soubor maleb a kreseb nejstarších českých architektonických památek. Kdykoli je volná chvíle, podnikám(e) poutě ke krásným románským rotundám a kostelíkům. 
 
IMG_20200728_150059.jpg
 
Vydání alba plánuji na 28. září 2020, bližší informace o křtu vám pošlu brzy. Ještě jednou moc děkuji všem přispěvatelům, jsme na 58% finální částky! Pokud byste rádi, nebo byste znali kohokoli, kdo by chtěl ještě přispět na projekt HLUBOKO, budu moc vděčná za šíření. Možnosti odměn včetně čísla účtu jsou na mém webu. Jdu tentokrát nezávislou cestou (mimo HitHit), která je poklidná, jistá a zdravá. Odměny lze domluvit osobně, na mém emailu.
 
Odměny budu vyřizovat hned jak to bude možné, vzhledem k mé zaneprázdněnosti mám zpoždění. Moc se omlouvám a děkuji za pochopení. Myslím na vás a nejdéle na podzim po vydání alba vše vyřídím.
 
Vše dobré a moc děkuji za jakoukoli podporu... 
Držte prosím palce, vylézt z nory je občas výzva!
 
Milli
 
             Milli Janatkova
 music - arts and crafts - education
 
 The Independent Music Awards 
             Vox Pop Winner
 
             
                    Website
                   Facebook  
           +420 606 892 848
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.