Změny designu na Simiře

Na Simiře máme změnu barvy lišty menu a další drobné úpravy nás ještě čekají.

  • 1. 8. 2013 napsal admin Simona
  • pro prodejce
  • 884x
  • 5  (+5 / -0)

Dobrý den,

na Simiře momentálně provádíme drobné úpravy, které přinesou lepší orientaci pro zákazníky a stránky získají novou svěžest.

Pečlivě jsme vyhodnotily květnový dotazník a na základě Vašich odpovědí a odpovědí od zákazníků jsme přistoupily k drobným úpravám.

Jako první zmizely vlaječky vpravo pro přepínání z Revue Simira a zpět na stránky, změnila se barva lišty menu z antracitově šedé na světlounce šedou. Nám se tato změna moc líbí, a Vám? Stránky na nás nyní působí jemnějším dojmem a více vyniknou samotné fotografie zboží. 

Dále probíhá testování nové verze placeného výběru v kategoriích.  Upravíme tak, aby pro zákazníka toto zboží bylo co nejvíce viditelné. Plánujeme zrušit pás placené kategorie nahoře nad zbožím. Viditelně označíme, že se jedná o výběrové (placené) zboží. Toto zboží bude předsunuto na první místo ve výpisu produktů v jednotlivých kategoriích.

Dále je v plánu přejmenovat položku Celý sortiment v menu na Vše a do menu doplnit tlačítko Služby. Tímto krokem se služby pro zákazníka zviditelní a tato sekce bude více navštěvovaná.

Budou probíhat i jiné drobné změny, o nichž budete informováni.

Vaše názory na změny na Simiře můžete vyjádřit pod článkem v komentářích, těšíme se na ně :-). 

 

Hezké dny přeje

Simona a Radka

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.