Posloucháme a vylepšujeme

Dnes se na Simiře objevilo několik změn – některé viditelné na první pohled a jiné trochu skryté, ale o to užitečnější.

  • 18. 6. 2014 napsal admin radka
  • pro prodejce
  • 1001x
  • 6  (+6 / -0)

Změna grafiky stránky s detailem zboží

Změnili jsme grafickou podobu stránky s detailem produktu. Co nás k tomu vedlo? Stávalo se, že pro zákazníka nebylo zcela zřejmé, že se nachází v obchodě, kde své zboží nabízí více prodejců (dnes již přes 2 800). Proto jsme při úpravách chtěli zvýraznit cestu k dalším produktům téhož prodejce a dát našemu zákazníkovi jasně najevo, kde se právě nachází.

Stránka s detailem produktu je nyní přehlednější, informace relevantní k produktu jasně viditelné a informace, které jsou důležité pro vyhledávání produktu, ale zcela zbytné pro zákazníka při výběru zboží jsou více skryté. K dalším produktům prodejce se zákazník dostane mnohem snáze, na první pohled má jasný přehled, v jakém obchodě se právě nachází.

A jak se nové pojetí stránky líbí vám?

Možnost připomenout platbu automaticky

Toto je nová funkce, kterou objevíte na detailu objednávky (pokud není dokončená) hned vedle tlačítka „Změna poštovného“. Po stisku tlačítka „připomenout platbu“ bude vašemu zákazníkovi zaslán automatický mail s textem:

Dobrý den, 

děkuji Vám za objednávku v mém obchodě na serveru www.simira.cz. Prosím ověřte, zda Vaše platba za objednané zboží proběhla.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat vnitřní poštou Simiry.

Děkuji a příjemný den

"nick prodejce"

 

Věříme, že nové úpravy budou přínosem jak pro zákazníka, tak pro vás, prodejce.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.