Nejlepší prodejci v červenci

V červenci se dostává do vedení Bogi a její nádherné růžence. A kdo je ještě na bedně?

  • 9. 8. 2014 napsal admin Radka
  • pro prodejce
  • 3159x
  • 1  (+2 / -1)

Porovnáme-li již tradičně letošní a loňský červnenec, pak jsme letos zvýšili počet objednávek o pěkných 37 %. A kteří prodejci se na tomto úspěchu nejvíce podíleli?

Těší nás prvenství Bogi, výrobky chráněné dílny, jejichž nákupem podpoříte dobrou věc, jsou navíc krásné a mají styl!

Druhou příčku má tento měsíc Paula Fashion. Její oblíbené kalhoto-sukně nacházejí stále své nadšence a my se tomu nedivíme. Pohodlné, veselé a variabilní oblečení najdete právě zde.

Třetí místo je tu pro Larenty. Její fimo šperky zaujímají především mladší ročníky. Nápadů, vtipných i velmi pěkně provedených najdete u Larenty opravdu dost a dost.

Čtvrtou příčku zaujímá móda od Gajus. Přesně padnoucí tuniky originálních vzorů i ručně malovaná trička obdivujte právě tady.

Na pátém místě, neméně úspěšném, jsou nádherné šperky od Gemmis. Kousky jsou to sice dražší, ale za kvalitu, orginalitu a naprosto precizní práci rozhodně stojí!

A podle počtu objednávek (dosud jsme hodnotili podle obratu) by do pořadí zasáhla také Ajda, jejíž keramiku všichni dobře znáte. Ale pozor! Nejsou to jenom kvašáky, i když ty se asi nikdy neomrzí.

Nesmíme zapomenout také na Lesan. Obchůdek, ve kterém máte vůbec největší výběr šperků ze všech obchodů, co jich na Simiře máme. 

A v neposlední řadě je tu Araso a její čelenky. Znakem obchůdku je opět velmi bohatý výběr a kvalita. A prosím nepřehlédněte také její háčkované kousky! Stojí za to!

Tak to bychom měli a teď ještě pár zajímavých čísel. V červenci 60 % zákazníků nakoupilo bez registrace. Přivítali jsme 145 nových registrovaných nakupujících a 53 nových prodejců (Jo! více než v červnu). 3,6 % objednávek bylo zrušeno, 1,5 % odmítnuto a bohužel i 0,9 % bez reakce (to na naše zákazníky dobře nepůsobí).

Co dodat? Jasně. To nejdůležitější. Kteří zákazníci byly v červenci největší nákupní draci? 

Již zcela tradičně a moc si toho vážíme je to hebi289 s 8 objednávkami. A pak tu máme sluninu a monikaklasnova s 5 objednávkami. Tak co říkáte? Těm už by se slevový kupón vyplatil, ne?

Díky, pokud jste dočetli až sem a krásné slunné dny.

Radka

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.