Co se nejvíce prodávalo v září?

Kromě představení prodejců, kteří byli nejúspěšnější v září se podíváme i na to, který typ výrobků se nejvíce prodává.

  • 6. 10. 2014 napsal admin Radka
  • pro prodejce
  • 1297x
  • 4  (+4 / -0)

Seznamte se s nejlepšími prodejci v září:

1. Madeforbaby

2. Gusta

3. Veverka

4. Dalmatinka

5. Sidoniedesign

Pokud bych hodnotili podle počtu objednávek, pak by do pořadí promluvili také:

Darbucha

Gabrili - Gabrili mají všichni nejspíš spojenou s výrobou masek a spaní. A proto si dovolujeme představit i její další tvorbu:

A teď již tradičně pár čísel:

V září  56 % zákazníků nakoupilo bez registrace. Přivítali jsme 140 nových registrovaných nakupujících a 52 nových prodejců. 2,5 % objednávek bylo zrušeno, 3,4 % odmítnuto a bohužel i 1,5 % bez reakce i přes upozornění (Apelujeme na vás, nemůžete-li objednávku přijmout, odmítněnte ji. Je to rozhodně lepší než nechat zákazníka na vážkách!). Stále hodně lidí využívá jako možnost platby dobírku - 18 % (ovšem vzhledem k tomu, že většina výrobků dobírku nemá povolenou, zájem o ni by byl ve skutečnosti určitě mnohem větší). 

A konečně musíme vyzvednou tyto zákazníky:

Již tradičně hebi289 s 13 objednávkami a také pravidelně se vracející marvelko, tengrinor a astronomka

Občas se nás ptáte, co se na Simiře nejlépe prodává. Když se Simira rozjížděla, nejprodávanější kategorií byly jednoznačně šperky, ale od té doby se toho mnoho změnilo a dnes zcela jednoznačně v prodeji vévodí kategorie DOMOV. Doplňky do domácnosti, dekorace, keramika, kované výrobky, lampy, svícny  - to vše činí celých 39 % z celkového obratu, významný podíl v tomto objemu hraje keramika. Neznamená to však, že by se prodávalo šperků málo, je to stále krásných 25 %. Kabelky a móda si na tom stojí zhruba stejně  - 13 %. Tak to tedy alespoň bylo v měsíci září.  

Těšíme se společně s vámi na pomalu se blížící předvánoční sezónu.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.