Jakpak se nám vedlo v minulém měsíci?

Inspirujte se ostatními zákazníky a prohlédněte si zboží nejúspěšnějších prodejců.

  • 1. 12. 2014 napsal admin Radka
  • pro prodejce
  • 4585x
  • 3  (+3 / -0)

Na bedně na prvním místě tentokrát stojí Ajda. To asi nikoho nepřekvapí, protože v měsíčních statistikách málokdy chybí. Keramické kvašáky a keramické svícny ve tvaru koule jsou tradičně nejoblíbenějšími kousky. Doporučujeme  mrknout se i na Ajdiny novinky  -  na krásné keramické kořenky, podnos na štrůdl zvaný štrůdlák nebo třeba formy na bábovky.

Po delší době máme na stupních vítězů také kabelky. Huráá. No jasně, vždyť kabelka je jednoznačně super vánoční dárek, se kterým žádný muž nemůže udělat chybu. Ovšem nad novými peněženkami z dílny Sidoniedesign mě osobně svrbí ruce také. Smějící se 

I tentokrát je na bedně kovář, ale tentokrát je to Aleš Grygara. Gratulujeme! Neprohloupí, kdo nahlédne do kouzelného obchodu. Inspirace na vánoční dárky tu je plno - kované svícny, vývrtky, kované květy, kovaný stojan na stromeček a mnohem více.

Na místě čtvrtém máme zase kabelky. Tenhle rukopis také určitě poznáte. Stojí za ním Galajana. Mrkněte se do nabídky, k mnohým kabelkám dostanete barevně sladěnou kapsičku nebo dokonce diář. 

Na pátém místě máme Miniart. Tyhle šperky jsem chválila už minulý měsíc a tak nějak nevím, co k tomu dodat. Precizní přesná práce, neuvěřitelně bohatý výběr (jeden prodejce=jedno poštovné). V nabídce najdete šperky z mědi i šperky stříbrné nebo z chirurgické oceli. Doplněny bývají minerály. Značnou část nabídky tvoří i populární textilní šperky a nově tu máme také dřevěné spony. Musíte se prostě mrknout sami. A udělejte si čas, z tohoto krámku se vám nebude chtít odcházet.

Tak to by bylo pořadí podle obratu a nyní podle objednávek. Do značné míry se nám to kryje. První místo má zase Ajda s 22 objednávkami, ale hned na druhém máme - světe div se - další krásné keramické výrobky.

Tentokrát od Art.clay. Jednoznačně vedou keramické pícky na jablíčka (či jiné dobroty), ale právě proto v náhledu lákáme i na jiné nádherné kousky - což takhle keramický anděl nebo stylový a zároveň praktický hmoždíř? Jej, ten by se mi hodil, Ježíšku.

Na třetí až čtvrté pozici je pak Jedle7 spolu s Miniart. Opět výběr je obrovský - téměř 400 kousků v tomto obchodě. A nejvíce tento měsíc frčely doplňky do vlasů - čelenky, hřebínky a spony do vlasů. Inspirujte se tady:

 5.- 7. místo podle počtu objednávek patří Galajaně, Gabrili a Lesan. Kabelky od Galajany již jste viděli, tak se pojďmě společně podívat ke Gabrili:

Masky pro klidný spánek, zdají se být prima dárek. Myslím, že větší výběr než u Gabrili byste jinde opravdu velmi, velmi těžko hledali. 

A rozloučíme se pohledem do krámku Lesan, prodejkyně, která s námi začínala již v roce 2012 a patřila k našim prvním prodejcům. 100 % hodnocení od jejích zákazníků svědčí o spolehlivosti a oblíbenosti. Mrkněte se do bohaté nabídky - téměř 900 kousků, najdete zde:

 A nyní ještě pár zajímavých čísel 

V listopadu jsme zprovoznili novou funci, která umožňuje kontaktovat prodejce i neregistrovanými zákazníky. Každá novinka nese s sebou určitá rizika (díky za zpětnou vazbu všem, kdož se vyjádřili) a i my jsme přemýšleli, jestli tímto nebudeme prodejce i zákazníky navádět k přímému kontaktu a obejití pravidel Simiry. A pak jsme si řekli, že kdo chce pravidla obcházet, stejně je obejde a šli jsme do toho. 

V listopadu nakoupilo celkem 62 % zákazníků neregistrovaných (pro srovnání v září to bylo 56 %, v říjnu 60 %). Těžko říct, zda je to tím, že se mohou i neregistrovaní dotazovat na detaily zboží, je příliš brzo hodnotit. Uvidíme v dalších měsících.

Přivítali jsme 194 nových registrovaných nakupujících a 53 nových prodejců.

V listopadu 2014 byl o 10 % vyšší obrat než ve stejném měsíci minulého roku. Průměrná hodnota objednávky je 456 Kč. 

V průběhu měsíce listopadu jsem skryla všechny prodejce, kteří nepotvrzovali své objednávky. (Viz článek : Skrytí prodejci). Nepotvrzených objednávek nicméně bylo stále 1,5 %. Prodejci, kteří na objednávky nereagují budeme nadále průběžně skrývat.

Přátelé přeji Vám přijemný předvánoční čas. Zkuste všechno stíhat a zároveň se příliš nehonit.

Klidný advent

Radka

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.