Jak se nám vydařil závěr roku?

Určitě už se těšíte na vyhlášení nejlepších prodejců z prosince, kdy jste měli stejně jako v listopadu, plné ruce práce.

  • 4. 1. 2015 napsal admin Radka
  • pro prodejce
  • 5304x
  • 5  (+5 / -0)

Vezmeme to dnes nejdřív od těch čísel. V prosinci 2014 vzrostl ve srovnání se stejným obdobím v roce předcházejícím počet objednávek o 15 % a celkový obrat dokonce o 27 %. Průměrná hodnota objednávky v prosinci byla stále vysoká - 438 Kč. Celkově se v roce 2014 na Simiře nakupovalo o 30 % více než v roce 2013. 

V prosinci stojí na bedně kovářský mistr grygara. Kované svícny, stojany na stromeček, kované zvonky, věšáky nebo třeba domovní čísla zaujaly nejvíce zákazníků.

Před Vánoci naši kabelkáři nestíhali. Mnozí zákazníci se museli smířit s tím, že vybranou kabelku do Vánoc nedostanou. Mezi výrobci designových, autorských kabelek zazářila tentokrát gemmis bags. Gratulujeme.

Takový fičák jako v listopadu už to nebyl, ale i v prosinci je ajda na bedně. Jak jinak - keramické kvašáky, buclaté hrníčky, keramické koule. Mrknět taky na krmítka. Čas starat se o opeřence na našich zahradách rozhodně již nastal.

Pak tu máme obchod plný zářivých barev. Všichni kdo máte rádi batiku a oslovuje Vás svět mandal a čaker či věříte v mocné účinky barev na člověka, byste neměli váhat a hned zavítat k happy sunshine.

Patchwork. Obdivuhodná technika, vyžadující trpělivost a preciznost. Kvalitu z obchodu mirka.patchwork dokáží naši zákazníci ocenit, ať už se jedná o patchworkové prostírání, ubrusy nebo třeba zástěry či povlaky na polštáře. Však se mrkněte sami:

U těchto prodejců tedy zákazníci nejvíce utráceli. A teď se ještě podívejme, u kterých prodejců se otočilo našich milých zákazníků nejvíce. Takže nyní pořadí podle počtu objednávek.

S 27 objednávkami na prvním místě kraluje gabrili se svými maskami na spaní. Masky na oči nebo chcete-li škrabošky jsou neocenitelným pomocníkem v mnoha rodinách, ať u kvůli usínání za světla nebo pro pohodlnější cestování. 

Ajdu, která je co do počtu objednávek na druhém místě, už jsme tu měli. A o třetí místo se dělí více prodejců. 

Se svými praktickými a krásnými háčkovanými nákrčníky je to hannah fashion

Opět tu nechybí ani miniart se svými šperky. Bohatší výběr málokde najdete a já přiznávám, že jsem moc ráda, že na mne Ježíšek letos pamatoval a pár super kousků mám také doma. Děkuji Ti Jěžíšku a miniart.

Také tu máme grunterku a její krabičky na všechno. Decoupage technikou zdobené krabičky na čaj, krabičky na kapesníky. Úložné boxy, šperkovnice, komody a další a další kousky.

A konečně tu máme dellii, která má kromě masek na spaní v nabídce i další užitečné pomocníky, pytlíky na svačiny, prostírání nebo třeba pytlíky na bačkory.

Všem prodejcům gratulujeme a děkujeme.

Už jsme Vám psali v listopadu o nové možnosti kontaktovat prodejce i jako neregistrovaný zákazník. V prosinci jsme řešili vážnější problém s útokem spamového robota na náš server, který využíval právě kontaktního formuláře pro neregistrované zákazníky. Formulář byl chráněn protispamovou ochranou, ale ta byla opakovaně prolomena. Byli jsme nuceni formulář dočasně zcela zablokovat. Nyní již je ale opět v provozu a to s ochranou, která zajistí, že nebude formuláře zneužito.

V prosinci nakoupilo 71 % zákazníků neregistrovaných (v listopadu to bylo 62 % a v říjnu 60 %). Věříme, že je to i díky možnosti ptát se prodejců na dané zboží bez nutnosti registrace. 

V lednu se těšte na novinky, které vás jistě překvapí. 

Děkujeme, že jste s námi.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.