Nabídka pro prodejce - účast na trhu United Pacool Market.

Poslední předvánoční víkend, 18. - 20. 12. 2015, promění UNITED ISLANDS pražské Kongresové centrum v otevřené vánoční tržiště UNITED PACOOL MARKET. Prostor, kde se potká kultura s kvalitními produkty od českých designérů, mladých umělců a značek, bude ideálním místem pro všechny, kteří odkládají nákupy vánočních dárků na poslední chvíli. Jako stěžejní program marketu jsou připraveny tři koncerty výrazných českých zpěvaček – Lenky Dusilové, Moniky Načevy s Michalem Pavlíčkem a kapely Lanugo. UNITED PACOOL MARKET bude volně přístupný, vstupenky na tři Vánoční koncerty jsou v předprodeji. „

  • 30. 11. 2015 napsal admin radka
  • pro prodejce
  • 1320x
  • 1  (+1 / -0)

Spojení několika vánočních koncertů  s vánočními trhy je skvělý nápad, jehož součástí se můžete stát i vy.  Sami nebo na střídačku s kamarádkou můžete prodávat ve vytápěných prostorách na akci se zajištěným publikem poslední předvánoční víkend v Praze v Kongresovém centru. 

Co k akci píší pořadatelé?

„Myslíme na lidi, kteří se vánočním shonem nechtějí stresovat již v listopadu. Přesně pro ně jsme připravili UNITED PACOOL MARKET poslední předvánoční víkend“ říká organizátor akce Martin Kořínek a dodává, že zde najdete vše jednoduše na jednom místě. Od designu, umění a nezávislé módy, přes knihy, hudbu, literaturu a šperky až po pravé české stromky, kapry, poctivý svařák a město Praha jako na dlani. Letos stres z nakupování Vánočních dárků nezažijete.

Pro tuto předvánoční událost je jako hlavní program připraven večer výrazných českých zpěvaček, které patří k těm nejosobitějším na domácí scéně.

Lenka Dusilová
Lenka Dusilová je významná česká muzikantka, která byla několikrát zvolena zpěvačkou roku. Rodačka z Karlových Varů začala se svou hudební kariérou již v deseti letech, později sklízela úspěchy coby frontmanka kapely Sluníčko. S Davidem Kollerem založila skupinu Pusa a ve spolupráci s významnými českými hudebníky pokračovala i poté, co se vydala na vlastní hudební dráhu. Sólo vystoupí i na koncertě v rámci UNITED PACOOL MARKETU.

Monika Načeva a Michal Pavlíček
Tato dvojice je především díky procítěnému výrazu Načevy a Pavlíčkově nezaměnitelné kytaře velmi výraznou složkou české hudební scény. Poprvé se profesně setkali v roce 1994 na debutovém albu Načevy „Možnosti tu sou..“, o třináct let později se jejich hudební cesty opět spojily na desce Mami.

Lanugo
Formace Lanugo, která stejnojmenné debutové album vydala v roce 2009, je nepřehlédnutelná právě svou multižánrovostí, pohybuje se totiž na pomezí moderního popu, jazzu a soulu s jemnými prvky elektroniky. Za druhé album „Lanugo, 2011“ kapela získala nominaci na cenu Apollo. Jejich neotřelé hubení vyjádření si můžete poslechnout také na loňské desce, či na letošní reedici na bonusovém vinylu.

VÝZVA PRO PRODEJCE
Pokud máte zájem zúčastnit se UNITED PACOOL MARKETU jako prodejce, nabízíme vám pronájem místa bez nebo včetně inventáře. Na tuto akci očekáváme několik tisíc návštěvníků (propagace: Radio 1, Radio BEAT, 6 000 ks letáků, stovky plakátů, led obrazovka nuselkého mostu, facebook, internetové magazíny) . Nabízíme pronájem jak vnitřních vytápěných osvětlených prostor, tak prodejní místa venku před KCP. Pro přihlášení, nebo více informací prosím pište na market@unitedislands.cz

CENÍK PRODEJNÍCH MÍST:

Vnitřní prostor:

4 m2 (2x2) = 4800 Kč

6 m2 (2x3) = 6600 Kč

9 m2 (3x3) = 9000 Kč

Venkovní prostor:

1 m2 = 600 Kč. 

Další služby: stůl, židle, zásuvka, pivní set, osvětlení, venkovní stany a topení (info o cenách zašleme na vyžádání). 

Zvýhodněná cena v tzv. "SIMIRA ZONE". Co to je? Prostor pro všechny, kteří se přihlásí pod heslem SImira bude za zvýhodněné ceny - 1000 Kč/m2.

Další materiály k trhu vám rádi pošleme, napište na admin@simira.cz. (Ceník, plánek, pokyny, parkování). 

Pokud chcete sdílet prostor a nevíte s kým, pište do komentářů pod článkem, třeba se dáte do kupy. 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.