SIMIRádce

Střelci, poznáváte se???

smuk | 23.11.2013 | 224× zobrazeno | hodnocení: 0 | 0 komentářů

Legenda o Střelci: Zatímco většina kentaurů byla divoká, Cheirón se vyznačoval moudrostí a miloval svobodu, lidi i zvířata. Když ho Herkules zranil šípem napuštěným jedem, Cheirón trpěl a prosil, aby ......

Všechny zdravím,

protože již hodnou řádku let pracuji s astrologií, rozhodla jsem se napsat postupně během roku přehled o všech znamení. Zasvěcení prominou, když vynechám Ascendenty, domy a další důležité věci a trošku odlehčím toto velmi důstojné téma.

Slunce ve Střelci (22. 11. – 21. 12.)

image

ZÁKLADNÍ ORIENTACE: Ctižádost. Svobodymilovnost. Zkoumavost.
VĚDOMÝ CÍL: Moudrost.
SILNÝ SMYSL PRO: Perspektivu.
VLOHY PRO: Zkoumání. Propagování. Rychlé reagování. Předvídání. Navazování kontaktů. Konversaci.
MOTTO: Vidím.
POVAHA: Čestná. Impulsivní. Spekulativní. Optimistická. Žoviální. Přizpůsobivá. Čilá.
POTŘEBA ROZVÍJET: Zdrženlivost a sebeovládání. Upřímnost. Pevnost záměrů. Schopnost myslet na druhé.

Legenda o Střelci: Zatímco většina kentaurů byla divoká, Cheirón se vyznačoval moudrostí a miloval svobodu, lidi i zvířata. Když ho Herkules zranil šípem napuštěným jedem, Cheirón trpěl a prosil, aby mohl zemřít. Tak se také stalo. Jupiter ho poté nechal slavnostně vyzvednout na oblohu a tak vzniklo znamení Střelce, které je moudré, učenlivé a milující.

Životní heslo: Já věřím.

Jak je poznáte: Střelci jsou lidé v pohybu a plní energie. Jejich heslem je být vždy připraven vyrazit kamkoli, kde se něco děje. V jejich vizáži bývá vždy cosi vzrušujícího – připomínají malá hříbata. Bývají vysocí a vitální a nápadně dlouhými končetinami. Nejpřitažlivější je na nich jejich způsob chůze, je houpavá, měkká a velmi sexy.

Charakter: Stejně jako ostatní ohňová znamení mají střelci extrovertní, optimistickou povahu a smysl pro humor. Jsou to nadšenci života, lidé expanzivního ducha, kteří hledí vpřed a nehodlají být omezováni, svobodu preferuji nade vše. Střelci hledají dobrodružství, mají rádi daleké cesty a tajemství života, o nichž si přinejmenším alespoň čtou – bývají velmi náruživými čtenáři. Proto jsou literatura, filozofie, politika či metafyzika obory pro ně jako stvořené. A mají střelci vůbec nějaké špatné povahové rysy? Jasně že mají, jsou umanutí, nadutí, nesnesitelně užvanění blázni a šílení samaritáni, ale jenom někdy.

Co milují: Pravdu.

Co nesnášejí: Pravdu (tu o sobě).

Jak pracují: Sebevědomě a profesionálně. A rozhodně ne na jednom místě. Představa celoživotního zaměstnání je pro střelce nudná a omezující. Vyhovuje jim změna, potřebují prostor pro pohyb mentální i fyzický. Střelci jsou vždy jednou nohou napřed, umožňuje jim to jejich všestranné nadání, schopnost využít změny. Také od nich nečekejte, že se budou věnovat výhradně zaměstnání, oni potřebují volnost a spoustu času pro další aktivity.

Vzorový hrdina: Robin Hood.

Zvláštní znamení: Vynikající chrup. Střelci většinou mají velké, rovné bílé zuby.

Dobrá rada pro střelce: Neříkejte, co si doopravdy myslíte. Lidé vaši upřímnost neocení. Uvědomte si jednou provždy, že takt a diplomacie jsou vám cizí.

Dobrá rada pro vás ostatní: Neposlouchejte je!

Kde se budete cítit dobře: jižní Francie, Dalmácie, Istrie, Provence, Toskánsko, z měst – Avignon, Lublaň, Budapešť, Kolín nad Rýnem.

Ideální šéf: Často vám vyhovuje Vodnář.

Ideální přítel: Sportovní Panny a Býci.

Ideální partner: Podnikavý typ, který nemá problémy cestovat, například Vodnář.

Kdo vás eroticky přitahuje: Mužům se líbí rozpustilé Ryby, ženám Kozorozi a Býci.

 

Nic nemiluje více než svobodu a nezávislost. Své svobody si natolik váží, že dlouho zvažuje, má-li navázat vztah, jehož důsledkem je závislost. I v životě se nerad podřizuje. Dokáže jít za svým cílem a nestará se o to, nepoškodí-li tím své známé a přátele. Může být impulsivní. Pak reaguje unáhleně a příliš tvrdě. Dokáže říkat lidem nepříjemnou pravdu do očí. Někdy však řekne něco ostřeji než původně zamýšlel. Jeho přirozená moudrost mu umožňuje i bez patřičného školního vzdělání chápat abstraktní myšlenkové pochody, zásady a názory. Obezřetnost a opatrnost hrají v jeho životě jen podřadnou úlohu. Má sklon dospívat k unáhleným závěrům. Vzhledem k tomu, že je přímý, je jeho jednání vždy mimo jakékoli podezření. Ve svém úsilí dosáhnout úspěchu a blahobytu občas může přecenit své síly.

 

Všem přeji krásné narozeniny a klidný předvánoční čas.

Těšte se na pokračování Střelci a jejich sexualita.

Napsat příspěvek

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)