SIMIRádce

Vyhlášení výsledků 9. kola soutěže

22.32017

Přišlo nám celkem 20 správných odpovědí. Správný titul nyl tentokrát Forrest Gump. Americký film režiséra Roberta Zemeckise z roku 1994 ověnčený 6 Oscary. 

Ze všech správných odpovědí jsme vylosovali jednoho výherce. Dnes se štěstí usmálo na paní Markétu Pospíšilovou, a tak jí čeká nákup na www.simira.cz. Gratulujeme a budeme vás kontaktovat mailem.

Přátelé, paní Markéta dokazuje, že trpělivost růže přináší. Na naše filmové hádanky odpovídá pravidelně. Těšíme se, že příště zkusíte štěstí ivy!

A teď k jednotlivým indiciím:

1. Tričko se smajlíkem - Scéna z Forrestova dlouhého běhu, při kterém se k němu přidávali lidé a žádali ho o rady.

("Jednou jsem běžel a přidal se ke mě někdo, kdo prodělal na výrobě triček. Chtěl teď na ně dát můj obličej, ale malovat neuměl a fotoaparát taky neměl." "Veme si tohle, vo tu barvu stejně nikdo nestojí."  "Přeju hezkej den." "O pár let později jsem zjistil, že ten muž přišel s nápadem na tričko a vydělal na tom moc peněz.")

2. Dívka v květinovém tričku - Ta má představovat Jenny.

3. Psí známka s nábojnicí - Odkazuje na Forrestův vstup do armády 

"Gumpe! Co je vaším posláním v armádě?" "Plnit vaše rozkazy, seržante!" "Hergot, Gumpe! Vy jste snad génius. Nejdokonalejší odpověď, co jsem kdy slyšel. Vy musíte mít IQ aspoň 160. Vy máte na víc, vojíne Gumpe!"

4. Jablíčko - Jablko odkazuje na krátkou scénu, kdy Forrest otevírá dopis, kde mu společnost Apple děkuje za investici do akcií. Ty koupil poručík Dan ze zisku společnosti Bubba Gump krevety a Forrest se domnívá, že investoval do společnosti s ovocem a zeleninou. 

5. Lavička - Místo, ze kterého Forrest celý svůj 

6. Autobus - Na autobus odváděla malého Forresta paní Gumpová, autobusem odjížděl Forrest do armády, na autobusové zastávce vyprávěl celý svůj příběh a na školní autobus později odváděl i svého syna. 

7. Krabička USA - Odkazuje na místo, kde se film odehrává.

8. Náušnice běžec - Snad není třeba vysvětlovat. 

("A pak jsem dostal nápad, že si půjdu zaběhat. Utíkal jsem na konec cesty a tam mě napadlo, že bych mohl až na kraj města. Pak jsem si řekl, že bych mohl běžet přes celej okres a když už jsem byl tak daleko, rozhodl jsem se to vzít přes celou Alabamu. A to jsem taky udělal. Přeběhl jsem celou Alabamu. Vlastně ani nevím, proč jsem utíkal.")

9. Loďka- Měla by bý větší, ale odkazuje loď na lov krevet.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)