SIMIRádce

Vyhlášení výsledků 10. kola soutěže "Uhodni název filmu"

13.42017

Odpověď na hádanku desátého kola filmové soutěže je Harry Potter a Tajemná komnata. Nestačil nám pouze Harry Potter a tím se nám počet správných odpovědí trochu ztenčil. Přesto jich zcela přesně přišlo dost. Dnes jsme losovali z 15 správně tipujících soutěžících. 

A na koho se dnes usmálo štěstí? Vylosována byla Hanka Bauerová, kterou na www.simira.cz  najdete mezi prodávajícími pod přezdívkou hankas75. (Hanky obchůdek určitě naštivte, budete mít nutkání, něco si objednat.) Hanko, gratulujeme a očekávejte od nás mail. Protože s tvorbou desátého kola nám pomohla trumpetka, můžete volit mezi libovolným nákupem za 200 Kč nebo nákupem za 250 Kč v tomto obchodě:

A nyní k jednotlivých indiciím. Nebudu vám s dovolením vysvětlovat, proč se mezi indiciemi objevila kouzelná hůlka, koště ani sova (resp. náramek se sovou). Také šála studentů z koleje Nebelvír byla asi poměrně jasná.

Další indicie už se vztahovali ke konkrétnímu dílu. Na Tajemnou komnatu odkazovalo létající auto rodiny Weasliových (stínítko na lampu), had Bazilišek (prsten), deník Toma Riddla (zápisník v kůži), pavouk Aragog (přívěsek s pavoukem) i Paní Norrisová - zkamenělá kočka školníka v Bradavicích. 

Děkujeme za vaši účast a již tradičně se na vás těšíme v příštím kole. 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)