SIMIRádce

zrnka

Profil

Tento profil je založen pro finanční pomoc občanskému sdružení Zrnka www.zrnka.cz, které má za cíl získat pomoc pro ty, kteří ji potřebují. Těmi nejzranitelnějšími jsou totiž děti a právě těm jsme se rozhodli pomáhat. Ona dětská duše je bohužel nejzranitelnější a křehčí, než nejjemnější sklo. Ale i přes tu křehkost jsou to děti, které se svým osudem a bolestí bojují ze všech sil, odhodlaně a mnohdy s větší silou, než s jakou bychom bojovali my, dospělí. On úsměv takového dítěte je největší hybnou pákou, dá vám pocit jistoty, energie a i když už si myslíte, že nemáte sílu jít dál, právě pohled či jeden jediný úsměv malého človíčka vám poví, že stojí za to vydržet a bojovat…

Chtěli bychom společně dokázat rozzářit spoustu takových úsměvů a jednou z možností je zajistit pro děti to, co je mnohdy pro jejich běžný pohyb či život nedosažitelné. Snad jim alespoň takto zkusíme dát šanci žít o trošku jednodušeji a tím pádem i šťastněji.

..........................................................................

Můžete sami zvolit, který z projektů se rozhodnete podpořit.

 

Dlouhodobé projekty 3789354095/5500 – tj. Klárka, Makulka, Daník, Juliánka u tohoto účtu si můžete zvolit, které dítě chcete podpořit a to zadáním těchto VS:

Klárka: 180606

Makulka: 160505

Juliánka: 201207

Daník: 100408

Pokud nezadáte VS, bude Vaše částka rozložena rovnoměrně na všechny projekty.

Krátkodobé projekty 3789354087/5500 jedná se o projekty u kterých je potřeba krátkodobé pomoci (aktuální projekty lze nalézt na webových stránkách Zrnka o.s.)

Projekt BabyKlokánci můžete podpořit přispěním na účet 3789354060/5500 jde o celorepublikový projekt na pomoc předčasně narozeným dětem a dětem, které po porodu potřebují pomoc zdravotníků.

Projekt na podporu porodních asistentek 3789354079/5500

Všechny účty jsou transparentní.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)