SIMIRádce

krajinel

Profil

Vážené zákaznice, ve dnech 20.- 31.7.2013 jsem na dovolené. Veškeré objednávky budou vyřízeny až po tomto datu. Děkuji všem za pochopení a přeji krásné léto!

Srdečně Vás zdravím

a jsem ráda, že jste navštívili můj obchůdek. Zaměřuji se zde na tvorbu šperků z drátů chirurgické oceli v kombinaci s minerály nebo skleněnými korálky a šperků cínovaných - tzv.tiffany technikou. Při výrobě šperků používám především intuitivní techniku tepané krajky. Dále u mě uvidíte prvky wire-wrappingu a klasické drátování. Většina kousků, až na jednodušší náušnice, jsou jedinečné a neopakovatelné originály.

Tvoření je součástí života každé ženy již z naší vrozené podstaty. Z nás přichází život, dáváme tvar a dech i věcem neživým. Je to dar. A tak jej hodlám plně využít. Bude mi ctí, když se stanete jako zákazník součástí toho procesu, nebo se jen potěšíte pohledem.

Chirurgická ocel je materiál používaný mimo jiné ve zdravotnictví. Je vhodná i pro zákazníky se špatnou snášenlivostí kovů. Velmi kvalitní materiál, který nevyvolává alergické reakce, je stálobarevný, pevný, dobře snáší i vlhkost, nereaguje s potem.

Pokud by Vás zaujalo něco z prodaného zboží, napište mi a ráda pro Vás vytvořím něco velmi podobného, ale ne naprosto stejného. U některých šperků je možno také požádat o jiné kamínky či korálky.

Vyrobeno v nekuřáckém prostředí.


Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)