SIMIRádce

O nás

 

SIMIRA.cz je virtuální tržiště, které vzniklo v polovině dubna roku 2012. 

SIMIRA.cz  je virtuální prostor pro prodej autorské rukodělné tvorby. 

Zákazník na Simiře nalezne umělecké předměty, autorské šperky, originální módu, užité umění, módní doplňky, designové doplňky, originální hračky a další kreativní tvorbu. Společným prvkem výrobků na Simiře je především to, že byly vyrobeny ručně, klasickými řemeslnými metodami nebo byl při jejich výrobě využit jedinečný designerský nápad a byly vyrobeny v limitované sérii. 

Prodejce se zde setká prostřednictvím četných komunitních funkcí (diskuse, blogy, komentáře) se svými kolegy, komunitou lidí stejně tvořivě zaměřených, se kterými může sdílet své zkušenosti, nápady a své pocity z tvorby.  

Cílem Simiry je nabízet zboží pouze kvalitní a řemeslně dobře zpracované. Za tímto účelem byl na Simiře vytvořen komplexní systém hodnocení kvality nabízených produktů.

Zakladatelky portálu SIMIRA

Jsme dvě zakladatelky portálu.

Tak třeba nejprve o mně.

Jmenuji se Simona Králová a bydlím s rodinou v malé vesničce poblíž Slapské přehrady. Většinu času trávím doma, s rodinou.  Baví mě sice spousta věcí – vařit svíčkovou, sázet rajčata, poslouchat Edith Piaf a skládat si básničky, ale s projektem Simira můžu uplatnit i svoji potřebu organizovat.  A taky mám možnost být stále „spolu“ s krásnými, láskou vyrobenými věcmi a spolupracovat s  komunitou lidí, kteří o tvorbě přemýšlí a jejichž výrobek má duši. Náš projekt umožňuje koncentrovat a prezentovat tyto jedinečné výrobky na jednom místě a všechny činnosti okolo tohoto dění mě velmi baví a naplňují. 

A teď zase něco o mně.

Jmenuji se Radka Rosenbergová a bydlím v jiné malé vesničce poblíž Slapské přehrady. Většinu času trávím se svými dětmi, kterých jsme si pořídili s mým drahým mužem více, než jsme původně předpokládali. Na nápad vytvořit webovou virtuální tržnici jsem přišla díky své zručné a šikovné mamince  a protože mi bylo jasné, že sama na to nestačím, oslovila jsem Simonu, aby mohla uplatnit svůj organizační talent.  A tak k věcem, které mě baví – jako například nevařit svíčkovou, sázet rajčata a poslouchat Boba Marleyho, přibyla ještě jedna. Věřím, že díky Vám uplatníme mnoho dalších nápadů, které se nám se Simonou rodí v hlavě a které našemu společnému „dítěti“ umožní další růst. 

Náš tým dále doplňují spolupracovníci, kteří jsou zodpovědní za technickou podporu webu, internetový marketing a reklamu a propagaci portálu.

Provozovatel portálu:

Simira Art, s.r.o., 
Slapy 248
252 08 Slapy nad Vltavou
IČ:  24847364

DIČ: CZ24847364

vedená u Městského soudu v Praze

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)